2737
2739
عنوان

تااالار عروسی استان مرکزی لغو شده امااا

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 38 پست
تیوی هم میخواد با نشون دادن خطای مردم، گناه خودشو بپوشونه، چند ماهه تالارا بازن، اگر باز نمیکردن اما ...

در این ک اونا مقصر هستن هیچ شکی نیست قطعا اونا مقصرن ولی مردم درک داشته باشن عروسی نگیرن و اگه کسی میگیره بقیه نرن !

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
واقعا کسی دیگه میره؟ من خاله شوهرم اول تیر عروسی پسرش دعوت کرد ما نرفتیم ولی هدیه رو فرستادیم. دو رو ...

ما هم یکی از اقوامون فردا عروسیشون بوده تااالارا لغو کردن دیگه نمیدونیم مال اونا کنسل شده یا ن زنگ زدن دعوت گرفتن میاید یا نمیاید ما گفتیم نمیایم با بیشعوری گوشی رو قطع کرد در صورتی مادر من دیابت داره مجلس عروسی خطرناکه براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خالم‌زنگ‌زده‌بودمیگف‌تویه‌کارواش‌عروسی‌گرفتن‌چن‌نفروکروناگرفته‌رفتن‌شکایت‌کردن‌صاحب‌کارواشوپدردامادو ...

اینا دیگه چه مهمونایی بودن ، شکایت چرا؟ مگه چاقو بیخ گلوشون بود که برن عروسی؟؟؟ 

خودشون باید انقدر عاقل میبودن که نرن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
خالم‌زنگ‌زده‌بودمیگف‌تویه‌کارواش‌عروسی‌گرفتن‌چن‌نفروکروناگرفته‌رفتن‌شکایت‌کردن‌صاحب‌کارواشوپدردامادو ...

کدوم شهر؟؟

لطفالایک نکنید،ممنون

من یه سوال دارم

چطور همه گیر میدن به عروسی

بعد خودشون کلی برنامه پر جمعیت تی وی پخش میگنن

مثل جشنواره غار علیصدر و ازاد سازی زندانیا

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

مگه واجب حالا عروسی بگیرن اونم تو کارواش

2740
واقعا کسی دیگه میره؟ من خاله شوهرم اول تیر عروسی پسرش دعوت کرد ما نرفتیم ولی هدیه رو فرستادیم. دو رو ...

این اوج بی درکی و کم شعوریه

مجلس گرفتن واقعا اشتباهه اما اشتباه تر اینه که از بقیه توقع حضور داشته باشیم تو این شرایط

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
اینا دیگه چه مهمونایی بودن ، شکایت چرا؟ مگه چاقو بیخ گلوشون بود که برن عروسی؟؟؟  خودشون باید ا ...

الان. با بیشعوری خیلیا عروسی میگیرن تازه میگی نمیایم بهشون برن میخوره

اینا دیگه چه مهمونایی بودن ، شکایت چرا؟ مگه چاقو بیخ گلوشون بود که برن عروسی؟؟؟  خودشون باید ا ...

بعضیا‌بی‌عقلی‌خودشونوگردن‌بقیه‌میندازن

اگه‌ دوس داشتین‌ یه‌ صلوات‌ واسه سلامتی و شغلم بفرستین
2706