2733
2734
عنوان

تااالار عروسی استان مرکزی لغو شده امااا

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 38 پست
الان. با بیشعوری خیلیا عروسی میگیرن تازه میگی نمیایم بهشون برن میخوره

عروسی برادر منم از فروردین هی عقب افتاد تا تیر. دیگه دیرن خیلی بیماری زیاد شده ، خودمون کنسل کردیم و البته عروس و داماد هم انصافا موافق بودن و گفتن ارزش نداره بخاطر شادی ما یه عده مریض شن. حتی سالنها هنوز باز بود که ما کنسل کردیم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
اینا دیگه چه مهمونایی بودن ، شکایت چرا؟ مگه چاقو بیخ گلوشون بود که برن عروسی؟؟؟  خودشون باید ا ...

همون انگار به زور بردنشون

رفتن خوش گذروندن اخرش شکایت هم کردن   

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم اونا که قبول میکنن  میرن اسگل ترن واقعا

بدون شک حق با شماست

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عروسی برادر منم از فروردین هی عقب افتاد تا تیر. دیگه دیرن خیلی بیماری زیاد شده ، خودمون کنسل کردیم و ...

آفرین به این شعورشون ایشالا خوشبخت باشن

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

من یکی رو شنیدم عروس کرونا داشته بعد نگفته رفته آرایشگاه و مجلس گرفتن بعد آرایشگر و پدرو مادرش که مشکل ریه داشته گرفتن مادره هم فوت کرده

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
من یکی رو شنیدم عروس کرونا داشته بعد نگفته رفته آرایشگاه و مجلس گرفتن بعد آرایشگر و پدرو مادرش که مش ...

احتمالا این همون عروسی بوده شب عروسیش بیمارستان بستری میشه مادر داماد در حین بستری فوت میکنه و حیلی اعضاء حانوادشون الان بیمارستان بستریشن واقعا متاسفم برای مردم گوش به حرف نمیدن شادیشون تبدیل به عزا شد میتونن بزارن سر یه فرصت جشن میگرفتن

2740
احتمالا این همون عروسی بوده شب عروسیش بیمارستان بستری میشه مادر داماد در حین بستری فوت میکنه و حیلی ...

نه یکی دیگه اس. آرایشگرو مادرو پدرش میگیرن مادر آرایشگر مشکل داشته ریه اش حالا فوت کرده. از همسایه شون شنیدیم. از عرو و مراسمشون خبر ندارم چی شده