2733
2734
عنوان

بچه ها کرونای گوارشی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 52 پست
من و همسرم و سه تا بچه هام ، همگی سردرد ، استخون درد ، اسهال . دختر کوچیکم استفراغ و تب هم داشت دیگ ...

الهی شکر 

چه کارهایی انجام دادین؟

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی شکر  چه کارهایی انجام دادین؟

هیچی خونه بودیم و سعی میکردم به بچه ها شیر و مایعات زیاد بدم

خودم شدیدا استخون درد بودم مخصوصا گردنم و ستون فقرات

اما دخترم پاهاش درد داشت و دومرتبه خون دماغ شد

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
من بیرون روی و حالت تهوع دارم فکر کنم کروناست🍓

من سه ماه پیش داشتم

اسهال و حالت تهوع و سنگینی سر

کرونا بود خوب شدم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
خوش بحالتون ان شالله دور باشه

ان شاالله هیچکس مبتلا نشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
هیچی خونه بودیم و سعی میکردم به بچه ها شیر و مایعات زیاد بدم خودم شدیدا استخون درد بودم مخصوصا گردن ...

منم دقیقا گردن درد دارم و دلمم درد میکنه 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
هیچی خونه بودیم و سعی میکردم به بچه ها شیر و مایعات زیاد بدم خودم شدیدا استخون درد بودم مخصوصا گردن ...

آشپزی میکردی؟؟

ظرفارو با چی میشستی؟؟

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
2740
پسر خاله ی من گرفته بود. هیچی نمیتونست بخوره میگفت از مری تا روده م اتیش میگیره. درد میکشیدا. میگفت ...

من دختر کوچیکم شش ماهشه

یه جوری بالا میاورد طفلی ، که فکر میکردم معده اش داره بالامباد

پسر خاله ی من گرفته بود. هیچی نمیتونست بخوره میگفت از مری تا روده م اتیش میگیره. درد میکشیدا. میگفت ...

آره دقیقامثل شوهرم ۱۵کیلوکم کردتوی ۱۰روز😔خداشفابده همه مریضارووخصوصاکرونایی هارو...خداازسرتقصیراتمون بگذره واین بلاروریشه کن کنه انشاالله

آشپزی میکردی؟؟ ظرفارو با چی میشستی؟؟

تمام کارا رو عادی انجام میدادم چون فکر نمیکردم کرونا باشه

اول دختر کوچیکم شش ماهشه تب و اسهال استفراغ ، کفتم شاید از دندونشه . دکترهم بردمش گفت طوریش نیست

بعد که دختر بزرگم و خودم و بقیه کرفتیم ، فهمیدم کروناست

2706