2737
2739
عنوان

بچه ها کرونای گوارشی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 52 پست
من و همسرم و سه تا بچه هام ، همگی سردرد ، استخون درد ، اسهال . دختر کوچیکم استفراغ و تب هم داشت دیگ ...

میگم امضاتون رو خوندم موهای تنم سیخ شد. چرا دعا نمیکنی پسرت بشه مدافع حرم و سالم برگرده انشالله. ‌‌‌خدمتش رو بکنه ولی چرا ارزوی مرگش رو میکنید. خیلی عجیبه بخدا. شهادتم یه جور مرگه فقط از نوع با عزتش. ‌‌‌.. آرزوش برای بچه؟؟ حالا پیش میاد خدا صبر میده و مادر میگه خود خدا دادش و خودش گرفتش اونم با شهادت. ولی ‌‌آرزوش؟؟؟؟؟؟ . اونم با اون انشالله که میگی. بازم خودتون میدونید. اختیارش رو دارید. خودم پسر ۵ ساله دارم دلم گرفت برای پسرت. 

عده ای،(تاکید میکنم) عده ای از مبلغان دینی موجود در نی نی سایت، به حدی خودشون شخصیت بدو کریهی دارن که بیشتر دارن میشن عامل مهمی برای دین زدگی. خواهر عزیز اول شخصیت خودت رو اوکی کن بعد امر به معروف و نهی ازمنکر بکن.این آزار و اذیت ها و توهین های هیستریک شما، نه تنها ارشاد نمیکنه بلکه حس نفرت بوجود میاره. خودتون که آدم های محبوب و باشخصیت و انسااانی باشید، ناخواسته موجب امر به معروف و نهی از منکر میشویدددد....... 
میگم امضاتون رو خوندم موهای تنم سیخ شد. چرا دعا نمیکنی پسرت بشه مدافع حرم و سالم برگرده انشالله. ‌‌‌ ...

ببین دوست من ، همه ما قراره بمیریم . من برای بچه هام آرزوی مرگ ندارم ، آرزوی حیات ابدی دارم

مگر نه اینکه شهدا زنده اند و نزد خدا روزی میگیرن؟؟؟

من برای همه بچه هام آرزوی شهادت دارم . چون میگم حیفه آدم وقتی میتونه مثل سردار سلیمانی یا محسن حججی به دیدار خدا بره، به مرگ عادی به ملاقات خدا بره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دوست من ، همه ما قراره بمیریم . من برای بچه هام آرزوی مرگ ندارم ، آرزوی حیات ابدی دارم مگر نه ...

شما عزیزید و گفتم که اختیار تام خود و بچه های گلتون رو دارید. من در مورد خودم و بچم میگم که برای خودم میتونم تصمیم بگیرم و بشم یکی از مدافعان و به فیض شهادت نا‌یل بشم ولی در مورد بچم یک ثانیه هم نمیتونم به چیزی ‌‌غیر از سلامتیش فکر کنم. حالا چه مرگ و چه شهادت. سپردمش اول به خدایی که بهم هدیه کردش چون قبل از من صاحب‌ بچمه و بعدم به خودش و اعتقادش. ولی در هر صورت بخاطر خودم و اعتقادم نمیتونم ‌‌آرزو کنم که انشالله بشم مادر شهید. تو رو خدا دلگیر نشید ازم. واقعا متن امضاتون خیلی خاص و متفاوت و عجیب بود برام. 

انشالله تن بچه هاتون همیشه سلامت باشه..بنظرم قشنگترین دعا در حق ‌‌آینده بچه هامون میتونه این باشه که (انشالله دنیا عاری از دشمنی و نفاق و  جنگ بشه و حدی در صلح و ‌‌آرامش که در هیچ نقطه ای از دنیا نیاز به مدافع نداشته باشیم که جوونای گلمون در صحت و سلامت باعث افتخار مملکتمون در جبهه ای دیگر بشن.) روح مدافعان حرم و مدافعان مملکتمون شاد

عده ای،(تاکید میکنم) عده ای از مبلغان دینی موجود در نی نی سایت، به حدی خودشون شخصیت بدو کریهی دارن که بیشتر دارن میشن عامل مهمی برای دین زدگی. خواهر عزیز اول شخصیت خودت رو اوکی کن بعد امر به معروف و نهی ازمنکر بکن.این آزار و اذیت ها و توهین های هیستریک شما، نه تنها ارشاد نمیکنه بلکه حس نفرت بوجود میاره. خودتون که آدم های محبوب و باشخصیت و انسااانی باشید، ناخواسته موجب امر به معروف و نهی از منکر میشویدددد....... 
شما عزیزید و گفتم که اختیار تام خود و بچه های گلتون رو دارید. من در مورد خودم و بچم میگم که برای خود ...

بقول شهید سلیمانی

هرکس عاقبت بخیر بشه، حتما شهید نمیشه

اما اونی که شهید شه ، حتما عاقبت بخیره

من کمال عاقبت بخیری رو برای خودمو بچه هام میخوام .

و این دلیل نمیشه که حتما جنگ باشه تا این فیض نصیبمون بشه گلم

شهادت گلچین میکنه و منم دوست دارم گلهای روزگار باشیم عزیزم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731
بقول شهید سلیمانی هرکس عاقبت بخیر بشه، حتما شهید نمیشه اما اونی که شهید شه ، حتما عاقبت بخیره من ...

موفق باشید. از صمیم قلبم از خدا میخوام پسر گلتون پیر بشه. دوماد بشه و بابا بشه و شماهم مادربزرگ انشالله... 

موفق باشید. از صمیم قلبم از خدا میخوام پسر گلتون پیر بشه. دوماد بشه و بابا بشه و شماهم مادربزرگ انشا ...

ممنون بابت دعای قشنگتون

ان شاالله شماو خانواده تونم عاقبت بخیر و سلامت باشین

من که دیگه کامل رد دادم بخدا دیونه شدم راسته که می گن عوارض جدید کرونا ناشنوایی وتاسی بخدا یعنی خل وچل شدیم ازدست این ویروس 

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
من که دیگه کامل رد دادم بخدا دیونه شدم راسته که می گن عوارض جدید کرونا ناشنوایی وتاسی بخدا یعنی خل و ...

والا من تازه از شما میشنوم نه فک نکنم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738