2737
2734
عنوان

شوهر مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 53 پست
واسه بزرگ کردن سینه. به درد من که نمیخوره. حتما واسه کسی دیگه دیده دیگه

چرا به درد تو نمیخوره؟شاید ازین ور اونور دیده کنجکاو شده..برنامه رو بگو اسی جون

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای حتما پیگیر باش کاش همون موقع که ارایشگاه زنونه رو دیدی میرفتی اونجا بطور نامحسوس ببینی چه خبره

رفتم به اون آدرس یه خیابون مشکوک. که اصلا این آرایشگاه پیدا نبود توش. ولی توی لیست آرایشگاه ها پیگیری کردم همون جا بود. شمارشم الکیه

2738

این شوهرا چشونه😐مردا چرا انقد مشکوک میزنن😐الان ک دقت میکنم شوهر من هرروز عصر میره بیرون😐

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
پولا همه دست منه. مگه اینکه مخفی برا خودش برداره. گوشیشم چک میکنم میدونه واسه همین همه چیو پاک میکنه

شک به جونت بیوفته یه کم بیشتر روهمه رفتارش زوم کنی چیزی باشه بالاخره میفهمی دیگه 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
اصلا ممکنه که توی آرایشگاه هم زنای خراب کار کنن؟ 

ممکنه ولی خب مردا ک اجازه ورود ندارن،رفت داخل آرایشگاهه؟

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2706