2733
2734
عنوان

شوهر مشکوک

1225 بازدید | 53 پست

سلام. بچه ها من شوهرم خیلی اخلاقش عالیه. خیلی عاشقم بود زیاد اومد و رفت تا ازدواج کردیم. الان سه سال میگذره. چند وقته احساس می‌کنم اخلاقش عوض شده. بی تفاوته. خلاصه یه برنامه رو گوشیش نصب کردم با بد بختی. میفهمم کجاها میره با جی پی اس. گوشیشو چک کردم توی دیوار تبلیغاته لباس زیر زنانه و وکیوم سینه و... رو دیده بود. خیلیم بهم دروغ میگفت مثلا سرکار بوده از 7 تا 3 بعدازظهر. ولی نگاه میکردم میدیم مثلا یه ساعت جای دیگه ای غیر محل کارش بوده. حالا همه اینا به کنار یه بار که به هوای سر کار جای دیگه بود نگاه کردم توی گوگل مپ دیدم آدرس یه آرایشگاه زنانه اومده. به نظرتون چه خبره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😕😕😕 تلفن و پیام گاه و بی گاه نداره ؟ زیاد با گوشی ور نمیره ؟ بیشتر از قبل به خودش نمیرسه ؟ پس اندازاش کم نشده ؟ 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2738
😕😕😕 تلفن و پیام گاه و بی گاه نداره ؟ زیاد با گوشی ور نمیره ؟ بیشتر از قبل به خودش نمیرسه ؟ پس اند ...

پولا همه دست منه. مگه اینکه مخفی برا خودش برداره. گوشیشم چک میکنم میدونه واسه همین همه چیو پاک میکنه

2706