2737
2734
عنوان

شوهر مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 53 پست
🙁من ب خانوادشم همون اولا گفتم باباش گف همینه ک هست.اخه باباش شب خواستگاری مطمئن گف نه .بیخیال بکشه ...

والا،انگار ریه ماخراب میشه،اه چندش همون خانواده هاشونه ک اینطوری تربیت میکننا

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا،انگار ریه ماخراب میشه،اه چندش همون خانواده هاشونه ک اینطوری تربیت میکننا

پسر دارا فقط عشق میکنن بچه پسر بشه بعد ولش میکنن تو کوچه خیابون ول بچرخه

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا
پسر دارا فقط عشق میکنن بچه پسر بشه بعد ولش میکنن تو کوچه خیابون ول بچرخه

چقدم پزشو میدن،نمونش مادرشوهرمن ،انقدارزش زنو میاره پایین ،اونروز شوهرم ی املت درست کرد دراومده میگ زن ک ازکی تاحالا مردبایدبپزه زن بخوره،نمیذاشت بخورم😐😐😐

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2728
چقدم پزشو میدن،نمونش مادرشوهرمن ،انقدارزش زنو میاره پایین ،اونروز شوهرم ی املت درست کرد دراومده میگ ...

وا ک و ن ش میسوخته پسر بزرگ کرده خرج دختر مردم میکنه غذام جلوش میزاره😅😄😃🤣میگفتی از خداشم باشه ی پرنسس گیرش اومده

وا ک و ن ش میسوخته پسر بزرگ کرده خرج دختر مردم میکنه غذام جلوش میزاره😅😄😃🤣میگفتی از خداشم باشه ی ...

❤❤آره باباسوخته بود شدییید،دیگ پمادسوختگی ام اثرنمیکرد😂😘😘😘😘

❤❤آره باباسوخته بود شدییید،دیگ پمادسوختگی ام اثرنمیکرد😂😘😘😘😘

😄😅😃🤣واااییی خعلی خوبه من مادر شوهرم خعلی خوبه ولی ی حسرتی تو چشاشون هس پسرشون انگار از دست دادن

2740

نتونستم نیام یعنی دلم بحال اومد ازاون حرفای نازی که توتاپیک اون خواهرشوهره  به اون بیشعوره زدی کیف کردم دمت گرم 😂😘

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم