2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟من روستا میرفتم یا شهرستان رفتاراشون خیلی خوب بود مامان بزرگم و عمه هام عموهام همشون شهرستان زن ...

خب شهرستان و روستا کلا دوتا مقوله متفاوت هستن! تهران هم خودش شهرستان محسوب میشه حتی. نمی‌دونم چرا به شهرستان به عنوان بخش خوار و خفیفی از تقسیمات کشوری نگاه میکنید.

توی روستا معمولا جمعیت پیر و سن بالا بیشتره. چون جوونا از یه سنی به بعد تمایل دارن برن جای دیگه برای کار یا تحصیل یا هرچی. به خاطر همین عقاید سنتی بیشتر توی روستا رواج داره و برای یک آدم شهرستانی ممکنه آزاردهنده باشه اون رفتار و عقاید. با اینکه چیز بدی نیست حتی.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

خودم تو روستا بزرگ شدم تو یه حیاط ۳ هزار متری پر از درخت ولی خب تا ۱۵ سالگیم بعدش اومدیم شهر و شروع آپارتمان نشینی .خیلی دلم میسوزه برای بچه هایی که هیچوقت طعم خونه حیاط دارو نمیچشن و زندانی شدن تو آپارتمانای ۷۰ متری

روستا تمامن ارامش محض ب دور از هیاهوی زندگی های شهری روح و روانت ارومه اصا خودخوری های شهر رو نداری ...

دقیقا 👏

تهران بودم 

ولی متنفرم از شهر و شلوغی و هیاهو و.....

عاشق طبیعت و روستام

وای من روستا میرم اصلا زمانو حس نمیکنم انگار تو دنیانیستم ارامش محضه

دقیقن ی بار مشکل خیلی وحشتناکی برام پیش اومده بود ک تمامو روحو روانمو اذیت می کرد همین ک پامو گذاشتم روستا انگار بچه ده ساله بودم چیزی اذیتم نمیکرد عجیب برام تراپی شد 

ولی خب شهر بخاطر امکاناتش لازمه

2738
امکانات 🤔 الان خیلی از روستا ها همه چی دارن 

خب عزیزم روستا نهایت یه درمونگاه داره متخصص و بیمارستان درست حسابی ندارن که،یا دبیرستان و مدارس خوب کم پیدا میشه تو روستاها،من خودم روستا بزرگ شدما و الانم اگه امکانات شهرو داشتن یه لحظه این آپارتمانارو که شبیه زندانن تحمل نمیکردم

روستاها امکانات رفاهی بالا رفته مثل گاز اب و برق ولی از لحاط امکانات پزشکی مدرسه هنوز خیلی از شهر عقب 

برا منی ک بچه مدرسه ای دارم صدرصد شهر بهتر ولی بعد بازنشستگی وپیری حتما روستارو ترجیح میدم اونم اگه بیماری خاصی نداشته باشم 😅

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

من روستایی هستم و عاشق زندگی تو شهر بودم ب زور اصرار شوهرمو راضی کردم بریم شهر اصلا حاضرنبود برای زندگی بریم شهر دیگه چندماهی رفتم شهر برای زندگی ب شدت زده شدم ازشهرو برگشتم روستا

خب عزیزم روستا نهایت یه درمونگاه داره متخصص و بیمارستان درست حسابی ندارن که،یا دبیرستان و مدارس خوب ...

بله از این لحاظ درسته و کمتره نسبت به شهر 

😅 خودمم تو آپارتمان زندگی می‌کردم و اصلا نمیتونم تحمل کنم  ولی الان تو روستا زنده گی میکنم 😊

دروغ چرا اما روستا فرهنگ و فضای سالم تری داره

اما شهر قطعا امکانات بیشتر و در خور توجهی داره

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2706