2737
2739
عنوان

امروز از سابلیمینال نتیجه گرفتم😍😍😍💃

| مشاهده متن کامل بحث + 58009 بازدید | 244 پست
😥😥ریسکش بالاعه اما خب ببینم چجور میشه  عههههه نشنیدم ک فک کنم برا چشم رو میگی ک میچرخه هی ...

نه از مهرگانو ندیدم چون از وقتی اون سابو خریدم دیگه اون کانالا نرفتم  

بیوکنزی چند نبر گفتن ضعیف شده چشمشون

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سابتو شخصی سازی کرده؟ فارسیا شخصي سازی میکنن دقت کن در انتخابت  موفق باشی

نه شخصی سازی نیست

کلا تو سایتش قرار داده برای همه

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
2731
😐میگی خریدمش ک  گولت نزنن سابای فارسی شخصی سازیه ینی اسمتو باید بدی بهشون  ک تو تاکیداتش ...

نه بابا  شخصی نیست که هما فارسیا خود خانم احمدیم فارسی میسازن    که نتیجه داده برا بعضیا که استفاده کردن 

که رایگان تو کانالشع

2740
ساب خانم احمدی معتبره تو تل گروه و کانال دارن

رایگانه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
پولیا اسم میگیرن

نه اسمی بود میگفت 

اون اقاهم اسمی نبود 

چ ربطی دارهههههه ب زباااان؟؟ گلم این ساب از ضمیر خوداگاهت میگذره و وارد ناخودآگاهت میشه 

بله ربط داره من یک سال خارجی گوش دادم نتیجه ای ندیدم ولی چند وقته با شخصی نتیجه مو دیدم ://

2706