2733
2734
عنوان

امروز از سابلیمینال نتیجه گرفتم😍😍😍💃

| مشاهده متن کامل بحث + 58040 بازدید | 244 پست
😥ب ولا شد 3 سال ک اشنا شدم هنو اعتمادم کم بود  زود اعتماد نکن ساب یه سازنده هایی اومدن ک ساب ...

بستگی به سازندش داره مثلا

مانی ام اس و حقیقت پنهان بهترین ها هستن

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزنم گوگل میاره؟؟؟معتبر؟؟؟

یوتیوب یا تلگرام ولی درمورد سازنده سابی که قراره استفاده کنی خیییلی تحقیق کن

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

سابلیمینال یه موسیقی هست که میشنوی اما داخلش یه سری تاکیداتی هست که تاثیر می گذاره روی ضمیرناخودآگاه انسان 

ضمیر ناخودآگاه انسان خنگه و هرچیزی ک یهش بگی قبول میکنع و بخاطر همینه ک میگن هرچیزی ک زیاد فک کنی باعث میشه وارد زندگیت میشه و راسته ک میگن ما نون باورمون رو میخوریم 

خب حالا چطور رنگ چشم تغییر میکنه 

یه سری پیام ها تو ساب هستن که به ضمیر ناخودآگاه وارد میشن و مثلا شامل ایناس من هم اکنون چشمانی ابی دارم و این انقدر تکرار میشه کع باعث میشه بدن ملانین چشم رو کم کنه و رنگ چشم روب ابی بره اما بنظر من اول ساب عزت نفس بگوشین ک خودتونو دوس داشته باشین وقتی خودتونو دوس نداشته باشید نتیجه گیری افت میکنه یه جور ناشکریه💋❤️

یوتیوب یا تلگرام ولی درمورد سازنده سابی که قراره استفاده کنی خیییلی تحقیق کن

ندارم هیچ کدوم از اینارو

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
نه اصلا اون اقا نیومد تبلیغ کنه  تو گروه خانم احمدی بود که  گفته بود از ساب پوست شیری نتی ...

من ی چنل میشناسم ب محض نتیجه گرفتنم تاپیک میزنم 

ک اونم رایگان میذاره 

موفق باشی 

اما پیشنهاد میکنم در کنارش بوستر هم استفاده کن و شکرگذاری هم میتونی انجام بدی

من ی چنل میشناسم ب محض نتیجه گرفتنم تاپیک میزنم  ک اونم رایگان میذاره  موفق باشی  ...

چنلشو بگو اسمش چیه 

من بوسترشم  گرفتم  

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
چنلشو بگو اسمش چیه  من بوسترشم  گرفتم  

شک دارم من امتحان میکنم کوچکترین نتیجه هم گرفتم تاپیک میزنم 

تازه زدن بخاطر همین اگر تجربه داشتن معرفی میکردم 

بوستر مخصوص اون سابت گرفی یا اینکه کلنی؟ 

بیوکنزی هم قویه ها اگر میخوای پولی بگیری اون بتره فک کنم

آخرش از کجا تهیه کنیم که معتبر باشه؟؟ واسه درمان افسردگی و پول و ثروتم میشه؟ اگه میشه از کجا پیدا کن ...

بعله واسع همه ی اینا ساب هست

از یوتیوب یا تلگرام وای به سازندش خییلی دقت کن که معتبر باشع

سابلیمینال یه موسیقی هست که میشنوی اما داخلش یه سری تاکیداتی هست که تاثیر می گذاره روی ضمیرناخودآگاه ...

مرسی از توضیحات جامع و کاملت😘❤️

شک دارم من امتحان میکنم کوچکترین نتیجه هم گرفتم تاپیک میزنم  تازه زدن بخاطر همین اگر تجربه داش ...

نا بیوکنزی میگن چون چشم باید همش تمرکز کنه  یخورده ضعیف میشه

اره بوستر کلی بود   برای تمام ساب های سایتشع

میگم  که هر سابی استفاده نکن  خدایی نکرده اونوکانال شاید خطر داشته باشه

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
نا بیوکنزی میگن چون چشم باید همش تمرکز کنه  یخورده ضعیف میشه اره بوستر کلی بود   بر ...

😥😥ریسکش بالاعه اما خب ببینم چجور میشه 

عههههه نشنیدم ک فک کنم برا چشم رو میگی ک میچرخه هی ولی خب مثلا برا ثروتش حالت فیلمه  

دیدی چنل مهرگان یدونه قوی گذاش؟ برا ثروت ک یه دستی بود داش پولارو روی فرش میذاشت اینجور بیو منظورم اوکیه

2706