2733
2739
عنوان

از دسته خاله م خیلی ناراحتم

214 بازدید | 14 پست

چند وقت پیش ها مهمون داشتیم. تا ۹ شب منتظر موندیم بعدش گفتن نمیان. ماهم کلی غذا درست کرده بودیم همون موقع دخترخالم زنگ زد گفت داریم میریم شام بیرون. گفتم نرین ما غذا داریم بیاین اینجا. با شوهر و پسرش اومدن. به پسرداییم و خانمشم گفتم بیان. دوتا مرغ شکم پر و یه قابلمه قلیه میگو بود. رولت هم درست کرده بودیم اما مامانم نیورد گفت باشه برای فردای ظهرمون. اول دخترخالم کلی غر زده مهمون دعوت میکنید چرا شامتون آماده نیست ما خسته ایم میخوایم بریم. سر سفره هم پسرش داشت از پرخوری حالش بد میشد. سه تا بشقاب خورد. آخریشم فکر کنم رفتم تو دستشویی بالا اورد. حالا دیروز با خالم حرف میزدم گفت آره دخترم گفته مرغاشون خیلی کوچیک بوده اندازه یه وعده پسره من بوده. مامانتم گفته رولتا رو نگه داشتیم برای خودمون (با حالت متلک). منم خیلی اوقاتم تلخ شده. جای تشکرشون میرن جلسه برگزار میکنن که غذا کم بوده😒 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با این همه بی شعور چه جوری چند ساعت زیر یه سقف بودین؟

واقعا نمیدونم. فقط به حال خودم تاسف خوردم. ما خودمون اوقاتمون تلخ بود مهمونامون نیومدن. اینا هم عین طلبکارا

تقصیر خودته نباید میگفتی بیان

دقیقا 

خراب که نمیشد یه هفته غذا داشتیم. فقط قیافه پسره دخترخالم که دیگه جا نداشت بخوره بزور قورت میداد یادم میاد حرصم میگیره

2738

فریز میکردی برا خودتون.مزه اش هم اصلا تغییر نمی‌کرد......میخاستی ثواب کنی میدادی کارتون خاب سر کوچتون ک تو آشغال رو داره میگرده😕

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من خیلی با دخترخالم جور بودم. همش زنگ میزدم حرف میزدیم دردو دل میکردیم. اما دیگه نمیدونم چه برخوردی ...

اخه تو این گرونی ادم از خودش بزنه مهمون دعوت کنه براش وقت بزاره زحمت بکشه بعد برن به جای تشکر و تلافی پشتش حرف بزنن واقعا موندم