2737
2734
عنوان

موندم چکار کنم

75 بازدید | 8 پست

بچها من ۳سال قبل ازدواج کردم..شوهرم قبلا ازدواج کرده بود ویه بچه ۸ساله هم داشت که البته من کلا ازدواج همسرم رو از خانوادم قایم کردم واولش اونا فک میکردن مجرده وبعدش فهمییدن وحالا بماند چه ها برسرم اومد.الان مشکل اینه که بعد سه سال مامانش گفته من بچه نگه نمیدارمو باید ببریش باخودت ...اونا تو استان مرکزی هستن وماهم تبریز..واقعا موندم چیکار کنم اگه بیاد خانوادمو کلا از دست میدم چون پدرومادرم گفتن اگه بیارینش کلا باید دور ماهارو خط بکشی از اینورم اگه قبول نکنم باید طلاق بگیرم که شوهرم بتونه بره وازش نگهداری کنه...اووووووف واقعا گیج و مبهوت موندم 

از اول شرط نکردی با شوهرت مگه؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه چاره ای نیس گلم.اگه بخواد بیارش پیش خودت کاری ازت برنمیاد.صبر کن ببین چی پیش میاد.ولی خودتو اصلا راضی نشون نده جلو شوهرت

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
دیگه چاره ای نیس گلم.اگه بخواد بیارش پیش خودت کاری ازت برنمیاد.صبر کن ببین چی پیش میاد.ولی خودتو اصل ...

نه بابا واقعا راضی نیستم چون خانوادمو از دست میدم وخودمم الان یه پسر دارم اصلا نمیدونم چکار کنم کلا دوراهیه سختیه

2740
نه بابا واقعا راضی نیستم چون خانوادمو از دست میدم وخودمم الان یه پسر دارم اصلا نمیدونم چکار کنم کلا ...

عزیزم خودتم بچه داری پس.انشالله ک مشکلت حل بشه.کاری ازت برنمیاد.