2733
2739
عنوان

شوهرم میخواد به انتخاب خودش واسم لباس بخره🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 38 پست
من که ازترس زلزله واینا توری وگیپور ولباس خواب اینا نمیپوشم 😂😂😂نمیدونم میترسم تا بخوام بدوم لباس ...

باورت میشه منم شبا همش با همین ترس و استرس خواب میرم 🥴

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ازترس زلزله واینا توری وگیپور ولباس خواب اینا نمیپوشم 😂😂😂نمیدونم میترسم تا بخوام بدوم لباس ...

😂😂😂راست میگی ترس هر شب منه هر شب تصورش میکنم اگه الان زلزله بیاد من چجوری میپرم تو کوچه😂

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2728
برو تو یه لباس زیر فروشی زنونه اول تنها برو داخل بعد به فروشنده بگو میتونم با همسرم بیام بعد گفت آره ...

اره دیجی کالا رو یادم نبود

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
وا چقد حساسین خب مانکنارو ببینه مثلا تو خیابون مانکن نیست؟ زن خوش اندام نیست؟ کاش جنس خود مرد خوب با ...

اره بابا اینجوری انجلینا جولیم باشی باز یکی هست ازت خوشگلتر،،،باید راحت باشیو حساسش نکنی

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
دقیقا شاید  از این مدل بخواد . 🙈😅

ایییی واااایییییی عزییززممم😍😍😂😂

2740
کلا جدا ازش بپرس . بگو چی مدل نظرته کاملا برام توصیف کن . بگو معمولا این مدل خریدها رو اینجوری انجام ...

آره دقیقا فضا یجوریه