2733
2739
عنوان

شوهرم میخواد به انتخاب خودش واسم لباس بخره🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 38 پست
خب بگو شما ازش بپرس چه ویژگی های مدنطرشه . براون اساس خودت بخر

قرمز توری😂

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

با مانکن تحریک میشه ؟

دیجی کالا لباس زیر و خواب بدون مانکن هم داره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو تو یه لباس زیر فروشی زنونه اول تنها برو داخل بعد به فروشنده بگو میتونم با همسرم بیام بعد گفت آره شوهرتم ببر تو چندتا بگیر بیا بیرون دیجیکالاام لباس زیرای خوشگل زیاد داره که تون مانکنم نیست فقط عکس لباس و گذاشته.

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....
2728
همون بره لباس خوابم روش عکس داره.من هر وقت میخرم عکسشو پرت میدم😂

والا منم دوبار خریدم عکسشو نیست و نابود کردم😑

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
من رفته بودم تهران برای خرید بعد رفتم یه مغازه ی لباس خواب فروشی یه خانم تو اتاق پرو بود شوهرشم دمه ...

مگه میذارن پرو کنن؟

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......

وا مگه خودش نمیبینه فکر کردی پیحارو،،،بیخیال راحت باش،،،ی مغازه ک خلوته کسی توش نیست برید اشکال نداره دوست داره دیگه ی بار بزار بکنه ،،،من دیروز رفتم گرفتم اوردم بیرون مغازه نشونش دادم گفت اره قشنگه بعد گرفتمش😂

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2738
من که ازترس زلزله واینا توری وگیپور ولباس خواب اینا نمیپوشم 😂😂😂نمیدونم میترسم تا بخوام بدوم لباس ...

😂😂😂

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
با مانکن تحریک میشه ؟ دیجی کالا لباس زیر و خواب بدون مانکن هم داره

من گفتم تحریک میشه؟! 😒

دلم نمیخواد ببینه 

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

وا چقد حساسین خب مانکنارو ببینه مثلا تو خیابون مانکن نیست؟ زن خوش اندام نیست؟ کاش جنس خود مرد خوب باشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706