2733
2739
اونو قبلا  داشتم    مد نطرم خوکچه هست اما میترسم  به نطرت مریضی به انسان میده

با یه دامپزشک مشورت کن .برو کلینیک با دامپزشک مشورت کن .اگه نیاز به واکسن خاصی داشته باشه .حتمن واکسینه کن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی مولوی میفروشن  ولی من از جاده قم گرفتمش رفتیم دم رودخونه رودشور اونجا بود تنها مونده بود ی ...

مگه بال نداره چجوری گرفتیش 😐

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2728
😂😂ببین اخه اگه تند و تیز بود میگفتم حق داشت اصلا تکون نمیخورد اصلا 

اخی الهی 🥺 😂 😂 😂 😂 

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

حیوون خونگی خرج داره 

وقتی میاد خونه میشه عین خودت یکی از اعضای خونه 

من گربه دارم ماهی یه تومن خرج میشه 

البته هر ماه دکتر میبرمش بیشتر خرجش برای دکتر رفتناشه 

کم خرج یکی مثل قناری و پرنده یا همستر 

اگه گربه و سگ میگیری نباید کم کاری کنی براشون خرج دارن 

با یه دامپزشک مشورت کن .برو کلینیک با دامپزشک مشورت کن .اگه نیاز به واکسن خاصی داشته باشه .حتمن واکس ...

مرسی   راهنمایی عالی  ای بود    خودم چند ساله عاشق خوکچه هستم   خیلی زود هم وابسته میشم  وابستگی شدید پیدا میکنم  واسه همین اطرافیانم میگن نگیر  همه مخالفن  اما چیکار کنم خیلی حیوون دوستم

2738
لاک پشت

لاک پشت خیلی خوبه منم مجرد بودم داشتم ،میگرفتم بغلم اینقدر بهش الو طلایی وکاهو وخیار میدادم کیف میکرد،کسی میومد طرفش میرفت تو لاکش ولی من میرفتم پیشش سرشو میاورد بیرون بادستش اروم رو دستم میکشید 

ما ملت امام حسینیم💚💚

من دوتاخرگوش کوچولوداشتم اندازه کف دست بودن اماچون سرکارمیام ومسئولیت خیلی زیادی داشتن بعلاوه کثیف کاری دیروزبردم دادم به مادربزرگ همسرم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من یه خرگوش دارم ، هم کم خرجه هم تمیزه هم نازه ، آخ خیلی دوسش دارم 

من میخوام برای دخترم خرگوش بگیرم 

نگهداریش سخته؟

اذیت نداره؟

دستشویی ش چطوریه؟

چند ماهه بگیرم بهتره؟

2706