2737
2739
والا 2/3دقیقه هم بود بارون میومد گفتم هوا بهاری بخوره نمیدونم چرا این کارو کرد خیلیم فاصله داشت تا ن ...

ینی مرد؟ 😐

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری پیدا کنم به سرپرستی بگیرم   راهنمایی میکنی عزیزم

عزیزم بستگی داره چه حیوونی بخوای اگه سگ بخوای که خیلی راحت میتونی از پناهگاه سگ ها یکیو به سرپرستی بگیری 

من خودم یه گربه به سرپرستی گرفتم بیچاره خیابونی بود پاش شکسته بود الانم خیلی راضی ام ازش جونمه😘

حیوون خونگی برای انسان مریضی نمیاره  اگر با این دیدگاه میخوای حیوونی بگیری مطمئن باش زود خسته ...

نه خودم عاشقشونم   همه جوره دوس دارم  الا همستر     چون یه دختر 3 ساله دارم شوهرم یکم حساسه 

2731
ما مورچه و مگس داریم قبوله؟

حالا شما شوخی شوخی گفتی ولی پسر من اینقدر خرمگس دوس داره که وقتی یه خرمگس میاد نمیزاره بکشیمش با بیرونش کنیم همش میگه ببین چه خوشگله چه پروازی میکنه چه صدای قشنگی داره 😅 

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️
اره  ولی شرمنده من اولش یهو نگاه کردم یه چی دیگه دیدم 🙈

چیو ؟ همون همسترو؟

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
عزیزم بستگی داره چه حیوونی بخوای اگه سگ بخوای که خیلی راحت میتونی از پناهگاه سگ ها یکیو به سرپرستی ب ...

چقد خوب   اما سگ و گربه شوهرم اجازه نمیده    از خوکچه چیزی میدونی 

2738
جدی؟ از کجا گرفتینش؟ مگه هدهد خرید و فروش می‌کنن

توی مولوی میفروشن 

ولی من از جاده قم گرفتمش رفتیم دم رودخونه رودشور اونجا بود تنها مونده بود یکم گشتم دیدم هیچ هدهد دیگه یی نیست منم با خودم آوردمش خونه

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️
اره دیگه از طبقه 3 پرت شد

بیچاره گرونی بهش فشار اورده بود 😂

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
همستر بدون ت  دیدم 😁 سریع نگاه کردم به چشمم اینطور اومد 🙈

😂 😂 😂 😂 😂 😂

نه خودم عاشقشونم   همه جوره دوس دارم  الا همستر     چون یه دختر 3 ساله دارم شوهر ...

بله اون که مشخصه چقدر با عشقید واگرنه حیوون دوست داشتید اما اگه شوهرتون حساسه سگ و گربه رو کلا بیخیال بشید 

من خودم 9ساله سه تا سگ دارم تا حالا کوچکترین مریضی ایی حتی سرما خوردگی هم نداشتم 

اما رسیدگیش خیلی سخته و حتما هم باید بقیه افراد خونه موافق این مدل حیوانات باشن

🌈🖤⛵
اره دیگه از طبقه 3 پرت شد

😐😓

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706