2733
2739
دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنی؟ منو همسرم عاشق گربه ایم تنها دغدغه ای که تا الان باعث شده به سرپر ...

عزیزم هزینه پزشکی که من دادم برای جراحی پاش بود چون استخون کاملا در اومده بود بیرون و چون گفته بودم گربه سرپرستیه دکتره هزینه رو قسط بندی کرد ماهی ۲۰۰ و کلی هم تخفیف داد، هزینه دیگش عقیم سازی بود که شد ۴۰۰ تومن با آمپول و چکاپ 

غذا هم خرج آنچنانی نداره طفلک همه چی میخوره ولی سعی میکنم بیشتر جگر و سنگدون و اینا بهش میدم 

مسافرتم من با خودم میبرمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میخوام برای دخترم خرگوش بگیرم  نگهداریش سخته؟ اذیت نداره؟ دستشویی ش چطوریه؟ چند ماهه بگی ...

نه مال من که اصلا اذیت نمیکنه ، فقط باید حواستون بهش باشه اگه سیم ببینه میجوه یا گلای توی گلدونو میخوره 

من توی تراس نگهش میدارم هفته ایی دوبار اونجارو میشورم ، خواستین بخرین خیلی کوچیک بخرین که خودتون بزرگش کنید 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
عزیزم هزینه پزشکی که من دادم برای جراحی پاش بود چون استخون کاملا در اومده بود بیرون و چون گفته بودم ...

ممنون از اینکه توضیح دادی عزیزم امیدوارم بتونم یه گربه رو به سرپرستی بگیرم 🙏⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2738