2733
2739

چند وقت پیش منو دوستم بیرون بودیم داشتم رانندگی میکردم دوستم به پسر ماشین بغلی لبخند زد اونم اومد شماره داد 

حالا من با خط خودم زنگ زدم بهش بعد قرار شد دوستم چت کنه باهاش منم ازش خوشم نیومد حالا دوستم امروز باهاش قرار گذاشته گفته دوستت ام بیار  یعنی پسره با دوستش بیاد منم با دوستم

الان من تازه از یه رابطه عاطفی کات کردم اصلا حوصله حرف زدن و نقش بازی کردن ندارم 

چکار کنم؟ 

دوستم میگه فوقش میریم یچی میخوریم برمیگردیم اصلا انرژی ندارم برا حرف زدن مخصوصا اینکه از طرف خوشم نیومد

قلبت رو خاموش کن تا زندگی کنی .🧡  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

برو رابطه قبلیت اگه خوب بود اون آدم الان کنارت بود. بفکر آینده باش با تو خونه موندن و فکر کردن به اون چیزی عوض نمیشه اون داره زندگیشو میکنه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

رمانه؟

بیخیال 

کسی که نمیشناسین چرا قرار میذارین

یه بستنی خیلی ازش داره و مهمه؟

تهش بستنی میخواین بخورین دیگه 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706