2737
2739
گربه کلا ریزش مو داره بهتره کوتاهش کنین میتونین   از قرص های تقویت پوست و مو دکتر کلادز به مدت ...

اتفاقا از اون قرصا براش تجویز کردن ولی خوب نشد معاینه هم کرد گفت مشکلی نداره ولی عجیب موهوش میریخت زندگیمون پرمو بود لباسامون منم حساس،ولی الان کوتاه کردیم خیلی بهتره ولی خیلی زشت شده پیشیمون

پرنده خیلی کمتر از سگ و گربه کثیف کاری داره مرغ مینا خیلی باهوشه ولی نمی تونی نازش کنی اگه دنبال ناز ...

راهب 5 تومنه 😂من عروسم خیلی وابستس بهمولی خب چند ماهه جفت گرفتم براش وقتی نیسم خیالم راحته تنها نیس الانم من نیسم میگن صداش در نمیاد تا میام کلی جیغ میکشه تا بیارمش بیرون هی میاد رو شونم عشقهه توله سگگگگگ😍😂😂

R&A

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم خوکچه دنگ و فنگ داره   این طور که بوش میاد   خخخخخخ    ولی عجیب نازن ...

همه حیوونا رسیدگی میخوان من خودم همستر داشتم دو روز یه بار براده های چوب رو عوض میکردم خیلی بی آزار بود بامزه بود خرج زیادی نداشت براده چوب رو هم از کارگاه های ام دی اف می‌گرفتم ارزون بود ؛ برا اینکه دستشوییش هم بو نگیره فقط باید تغذیه ش رو کنترل کنی من که خیلی کم مشکل بو داشتم مثلاً باید به همستر و خرگوش کاهو ندی جیشش بو میگیرع

2742

چند وقته دارم فکر میکنم اصلا حیوون بیارم خونه ؟   نیارم ؟  همش دو دلم  خانوادم مخالفن البته من خونه خودمم  خانوادم واسه وابستگیم میگن    موندم سر دو راهی    یه بار میگم میگیرم   باز فرداش میگم نمیگیرم  

باز میگم میگیرم    فرداش میگم نمیگیرم    خسته شدم از بی تکلیفی

تو تهران جایی میشناسین همه مدل حیوون داشته باشن ؟ 

بنظرم شما همون همستر بگیر راحت تره نگهداریش میری مسافرت پرنده نگیر اگ هم بگیری با خودت باید ببری من همون مینام رفته بودم مسافرت بعد ی ماه اومدم طفلی مریض شده بود نمیدونستم اون موقع تجربمم کم بود 

R&A
2738
مسافرت ما سالی یه باره اونم به لطف کرونا دیگه نداریم 

خب کلا پرنده نگهداریش سخته شما بچه هم دارین پرنده خیلی رسیدگی میخاد بهش برسی چیزایی ک واس بدنش لازمه بهش بدی تو هفته  همستر راحت تره  کلا 

R&A
چند وقته دارم فکر میکنم اصلا حیوون بیارم خونه ؟   نیارم ؟  همش دو دلم  خانوادم مخالفن ...

من تنها مشکلم کروناست

اگه نبود میاوردم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
اونو قبلا  داشتم    مد نطرم خوکچه هست اما میترسم  به نطرت مریضی به انسان میده

سلام عزيزم من يه خوكچه هندي دارم

خيلي مودب و نازن اصلا بري بد نميده و اموزش پذيره

واكسن ندارن بيماري خاصي هم نميگيرن 

چند مدل سوت ميزنه و خيلي شيرينه

مثلا ميترسه يه مدل سوت ميزنه

خوشحاله يه مدل

گشنش باشه سوت بلبلي ميزنه😂

قفسش رو هر دو سه روز يه بار بايد تميز كني و خاك اره و پوشال تميز براش بريزي 

غذاش هم فقط سبزيجات مثل كاهو كلم خيار هويج 

تنها عيبش اينه كه هميشه گشنشه😂🤦🏻‍♀️ و مثلا بخواي بياد بغلت بايد روي پات غذا بذاري تا بياد

راحت هم كارا رو ياد ميگيره با خوراكي دادن و شرطي سازي

مدل فشن مو بلندش خيلي نازه من موهاشم ميبندم 

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من
2706