2737
2739
عنوان

بااین کارا شوهراتون عاشقتون میشن از من گفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این چیزایی که شما گفتی فقط باعث بیست درصد شوهر عاشق زنش بشه این روشا صد درصدی نیست 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

تشت شیر فراموش نشه😁

آقایون چیکار کنن این وسط؟

فقط روی خانما کار میشه

نکنید این کارارو

مرد اگر عاشق همسرش باشه همه جوره دوستش داره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

لطافت و ظرافت برای خانوما حرف اول رو میزنه

همینه که مردها رو جذب میکنه سعی کن متفاوت باشی و همیشه تازه و شاداب به نظر برسی.

💌موقع راه رفتن با ارامش راه بری

💌موقع صحبت کردن متین باشی

💌در مواقع لازم شوخ طبع باشی

💌هیچ وقت کارهای مردونه نکنی

💌بار سنگین بلند نکنی

💌اگه بیرون بودین و یه چیزی افتاد زمین خم نشی جلوی همسرت برداری، ازش بخواه اون این کارو برات انجام بده

2740
اونوقت مردا باید چیکار کنن ک خانوما دلشون سیر باشه؟ چرا فک میکنید همش باید چش و دل مردا رو سیر کرد& ...

چون صعیف هستیم 😂😂من که حالم بهم میخوره بس همه خانما فکر اینن شوهرشون به کسی نگاه نکنه .حالا شاید شوهرام یه قرون ارزش نداشته باشن . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
اونوقت مردا باید چیکار کنن ک خانوما دلشون سیر باشه؟ چرا فک میکنید همش باید چش و دل مردا رو سیر کرد& ...

همینو بگو😒

هی زنا باید نگران باشن شوهرشون نپره شوهرشون سرد نشه شوهرشون فلان نشه 😡 

حالا انگار این مردا چه ... هستن