2737
2739

من پارتنرم هر موقع حالش بد باشه با خانوادش دعوا کنه سر من ناراحتیشو خالی میکنه با خانوادش دعوا کرده بود منم دیدم یه جوریه بهش گفتم که حق نداری با من اینجوری رفتار کنی گفتم مگه تقصیر منه برو قشنگ جواب بابا تو بده تا اینجوری بهم نریزی 

بعد گفتم تو دوسم نداری اگ داشتی اینجوری نمیکردی ( چون قبلش قول داده بود ک عصبی میشه با من بد رفتاری نکنه) 

اونم گفتم ارهههه دوست ندارم منم گفتم باشه بعد دیدم بهم گفت ک من اینجور دختری رو نمیخام چون من دختر خجالتی ام زیاد راحت نیستم باهاش اون یع دختر پرو میخواد 

گفت که ما الان چند ماه با همیم رابطه ایته ک از دختر خوشت نیومد بعد ماه ولش میکنی منم بهش گفتم مگه دخترا اعصاب بازی شما پسران

بعد گفت ازدواجم همینه نخواسته باشه خوشش نیاد بعد ازدواج طلاق میده 

بعد گفتم تو خیلی مغرور و خودشیفته ای گفتم اره من مغرورم با تو بودن اصلا خوب نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این پارتنر نیست مایه عذابه ولش کن

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2740

ولش کن این دیوونه بی اعصاب رو 

حالم از هر چی آدم بی اعصاب بهم میخوره 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

ادما تو اعصابنیت خیلی چیزا میگن بخصوص ک دهن ب دهنم بشی باهاشون

اصلا درست تیست میای اینحا میگی چهار تا دکترم جوابای فیلسوفانه میدن بیشتر گند میخوره تو رابطتت

اگ مشکلی هست فقط باید با مشورت با ی روان شناس خوب حل بشه

کاربری دست دو نفره
2706