2733
2734
عنوان

یه ادم چقدر میتونه بیشعور باشه💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 35 پست
وا چرا

چون مودیو روانی و خودشیفتس ...خودش میگه میام بعد نمیاد ...چون انتظار داره من پاشم برم ببینمش .تازه منم میخاستم برم ببینمش و برام مهم نبود .ولی یهو این تغییر رفتارش حالمو بد کرد 

.

در واقع اول من میخاستم ببینمش اون که گفت تو انگار قرار نیس بیای پس من میام ...خلاصه هرروز میگفت میام بعد وقتی همه چی اوکی بود دیگه جوابمم نداد :)))) منم خیلی باهاش خوب رفتار میکردمو با شرایطش سازگار بودمااا

چرا پای این آدم موندی واقعا  این فردا تو زندگی هم برید اعصاب تورو داغون میکنه خودش عین خیالشم ...

نمیدونم میخواستم یکم تغییرش بدم 

من از اون خیلی بهترم تعریفم نیست بخدا راس میگم 

نه هیچی نداره فقط یه اخلاق بد داره هیچ ویژگی خوب من ازش ندیدم ک دلمو به همون خوش کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خداروشکر باهاش ازدواج نکردی این ازون آدمای خودشیفته اس که همه رو بد میدونه خودشو فرسته بنظرم عمرتو ب ...

نه بابا هنوز ازدواج نشد خودشو نشون داد اره میگه هر مشکلی هست از توعه نه من

چون مودیو روانی و خودشیفتس ...خودش میگه میام بعد نمیاد ...چون انتظار داره من پاشم برم ببینمش .تازه م ...

منم با این خوب رفتار کردم صبوری کردم مهربونی کردم نفهمید دیگ وقتی عصبی بشه هر چی دلش خواسته باشه میگه

2731
نمیدونم میخواستم یکم تغییرش بدم  من از اون خیلی بهترم تعریفم نیست بخدا راس میگم  ن ...

عزیزم ذات هیچ کسی رو نمیشه تغییر داد 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌