2737
2734
عنوان

بااین کارا شوهراتون عاشقتون میشن از من گفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 115 پست
تشت شیر فراموش نشه😁 آقایون چیکار کنن این وسط؟ فقط روی خانما کار میشه نکنید این کارارو مرد اگر ع ...

اونام میگن اووووه ببین من چیم که زنم این کارارا رو برا جذبم میکنه باد میکنه میره خیانت میکنه 😂😂😂😂

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همه این کارارو میکردم الان ک حاملم عین پیر زنا تیپ میزنم چون هیچی بهم نمیاد😅.. نظر شوهرمم فعلا مهم نی نباید انتظار خوشتیپی داشته باشه تو این دوران..... ی شلوار گشاد با ی تاپ گشاد یک حالی میده😂🤣🤣🤣

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗

اسی این تاپیکونگهدارسیاست های زنانه رویادبده 

بزاراونایی که مشکل دارند ازاینجامطلبای خوب یادبگیرن

خیلی تاثیرداره توزندگیا

یاهرکس که رگ خواب شوهرش بدست اورده تعریف کنه ب بقیه که چجوری رفتارکنه

2738
لطافت و ظرافت برای خانوما حرف اول رو میزنه همینه که مردها رو جذب میکنه سعی کن متفاوت باشی و همیشه ت ...

اخری خیلی باحال بود😂😂😂

مثلا بچه دستمونه یهو از دستمون میوفته بعد وایسیم بالاسرش یکم فکر کنیم بعد به شوهرمون بگیم بنظرم اگه تو برش داری بهتره🤣🤣🤣🤣

نه چرا باید احساس ضعیفی کنیم

منظورم به خانمایی که همش فکرشون اینه شوهرش نپره . وگرنه من که عمرا از این کارا بکنم . همینم راز شکستم تو زندگی 😂😂😂😂

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
این روشها صد در صد تاثیرشو می‌ذاره و باعث میشه مرد هم بیشتر به خانومش توجه کنه

خاک برسر مردی ک بخواد با این روشا ب زنش توجه کنه میخوام صدسال سیاه توجه اینطوری نکنه 😒مرد اونه ک زنشو هر جور هست بپسنده و دوسش داشته باشه نکه زن هزار جور شیوه و کلک جور کنه ک مرد بکدرسد بهش بها بده اینجوری فقط خودتونو کوچیک‌مبکنید سعی کنید از اول با ادمی ازدواج کنید ک برای موندش نیاز ب این کارا نباشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....