2737
2739
عنوان

بااین کارا شوهراتون عاشقتون میشن از من گفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 115 پست

به نظرم چيزايي كه شما گفتي براي زندگي واقعي يكم فانتزي هست، اصل محبت و احترام دروني هست و رفتاري و اخلاقي، يه روز حوصله نداشتي به خودت برسي چي؟ 

منو همسرم دوستيم با هم، در هر صورت همديگه رو درك ميكنيم و به نظرم بعد ٥ سال محبتمون بيشتر شده. فقط همين

من کارایی که استارتر گفت بیشتر از اونو هم برا شوهرم کردم .

تو بدترین دعوامون، جلو  جمع  جوری رفتار کردم انگار هیچ اتفاقی نیفتاده،حتی پیامک عاشقانه.

بااینکه قیافه خوشگلی نداره فقط قربون صدقه قیافه نداشتش کردم،

ولی مردی که نفهمه

هیچ وقت نمیتونه محبت زن رو درک کنه.

اینکارا درحدش خوبه ولی بیشترش باعث میشه مرد خودشو خیلی بالا بدونه فک کنه چ هست که انقد بهش آویزونیم.

مرداهم باید شعور اینو داشته باشن که جلو جمع به زنش احترام قائل شن وحتی تو خونه کاری کنن زن احساس پوچی نکنه .

درکل مرد اگه آدم باشه نیازی به این چیزا نیس حرف یه عمر زندگیه یکی دوروزه نیس نقش بازی کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی حرف از صددرصد میاری ینی اگه نگنه بی توجهی میکنه با این حزفا خودتونو گول نزنید به نظر من زنی ک ا ...

ببینید گفتم صد در صد تاثیر می‌ذاره این جمله ربطی به بی‌توجهی نداره و در مورد اعتماد به نفس باهاتون موافقم باید داشته باشن ولی واقعا یه جاهای لازمه زن رضایت مرد و مرد رضایت زن رو جلب کنه و این روش ها باید دو طرفه باشه اینجوری به نظرم زندگی قشنگتر میشه

⠀...
2728
آقایون تو این وانفسا عین بلانسبت  خر کار کنن و عرق بریزن بیان بدن خانوم تیپ بزنه . کمه عایاااا ...

خداوکیلی مردا هم خیلی طفلین .البته مرد بی عاطفه و خودخواهم کم نیست .همینطور ورژن خانومش خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
والا من شوهرم خیلی بد بود از وقتی که خودم رو قوی کردم و مستقل خیلی خیلی تغییر کرده الان خیلی بهم احت ...

دقیقا زن باید خودشو قوی کنه ،اعتماد به نفسشو بالا ببره ،در کنارش لوندی و به خود رسیدن به خاطر همسر و زندگی .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
دقیقا زن باید خودشو قوی کنه ،اعتماد به نفسشو بالا ببره ،در کنارش لوندی و به خود رسیدن به خاطر همسر و ...

بنظرم آدم اول باید بخاطر خودش به خودش برسه من گاهی حالم خوشه تو خونه آرایش میکنم تیپ میزنم میرقصم ولی گاهی حالم خوب نیست یه پیرهن گشاد نخی میپوشم لم میدم جلو کولر بدون آرایش 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
کاملا درسته . اما مردای ما مردای ایرانی اینجور چیزا بلد نیستن. و خاصیت کش دارن کهولش کنی میپرن . دیگ ...

اتفاقا بنظر من برعکسه

چون خیلیا اینجوری فک میکنن مردا هوا برشون میداره و همیشه انتظار دارن خانوم بهشون سرویس بده

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2740
اتفاقا بنظر من برعکسه چون خیلیا اینجوری فک میکنن مردا هوا برشون میداره و همیشه انتظار دارن خانوم به ...

هر چیزی حدش .ولی قبول کنیم ظرافت و طنازی بیشتر کار خانومه تا آقا .

البته درسته بعضی آقایون بی جنبه هستن قبول دارم خخخ

اتفاقا بنظر من برعکسه چون خیلیا اینجوری فک میکنن مردا هوا برشون میداره و همیشه انتظار دارن خانوم به ...

بله اما کسی نیست که به مردامون یاد بده هست ؟؟؟ مادراشون ، پدراشون ، خواهر و برادراشون ، دوستاشون ؟ حالا مردایی هم که یکم به زناشون توجه میکنن دوستای حسودشون جلوشو میگیرن. 

فقط مردایی واقعا برا زناشون احساسات و منطق خرج میدن توجه میکنند که مادراشون اونطوری یاد دادن !

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
نه خیلی هم خوبه .سیاست داشته باشن تو همه اینکارا از شوهرشونم کمک میگیرن .ولی همه اینکارا روکنن با تم ...

دقیقا مردا هم باید تو کاراشون سیاست داشته باشن 

و چاشنی عشق داشته باشن تو کلامشون از سرکار میان دوش بگیرن به سر و وضعشون برسن وگرنه میشن نوکر خانوم که صبح تا شب کار میکنه پول دربیاره 

کلا منظورم ازین حرفا اینه که زن و مرد حقوق یکسان دارن 

و فقط این زن نیست که باید با کاراش مرد رو جذب خودش کنه مگه مردا کین همین ما خانوم ها هستیم که زیادی به مردا رو دادیم 

مرد هم باید یه قدمی برداره  

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@