2733
2734
عزیزم مامان من تو قلبش فنره؛؛ ودیابتی شدید هست ۵ بار انسولین میزنه گرفت خوب شد ؛؛ دوهفته اذیت شد فقط ...

واقعا؟ خداروشکر ایشالا سایشون همیشه بالاسرتون باشه دعا کنین مامان منم خوب شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرینش  نظر پزشک رو بپرسین

اگه لازم به بستریه بستری میکنم اگه نباشه تو خونه قرنطینه می‌کنن و ازش مراقبت می‌کنید و خوب میشه ان شاءالله

پدرشوهر ،مادر شوهر، برادر شوهر، خواهر شوهر من کرونا گرفتن الان خوبن الحمدلله

من شیعم،حیدر آقامه  
2731

براش سوپ درست کن با لیمو زیاد بخوره 

دمنوش اویشنو عناب و زنجبیل دم کن بریز تو فلاسک کل روز مرتب با عسل شیرین کنه بخوره

خرما و شیره بهش بده بخوره

میوه و اب میوه فراوون بدین بخوره

تبشو کنترل کنین اصلا نباید بالا بره

اگه اسهاله بزارین ۴ ۵ بار بیرون روی داشته باشه بعد بهش موزو اینجور چیزا بدین که قطع بشه

اسپند دود نکنین ممکنه باعث نفس تنگی بشه گلاب بپاشین مرتب قرصاشم به موقع بخوره

سلام

عرق آذربه اصل توی آب مخلوط کنید روزی چندبار بهشون بدین (اگه اصل باشه خیلی تند میشه)

خیلی خوبه.... البته قبلش ببینید برای دیابتشون یا فشار خونشون مضر نباشه

همین الان که اولشه بخورن انشاالله که زودی خوب میشن، انشالله خوب شدن حتما بیاین بگین

2740
الان حالش خوبه شکر ولی تازه نتیجه تستش اومد فقط سرفه داره. تبریزم

اگه مشکل تنفسی نداره اصلا نگران نباش عزیزم.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
الان حالش خوبه شکر ولی تازه نتیجه تستش اومد فقط سرفه داره. تبریزم

مادربزرگ منم مشکوک به کرونا بود، گفتن منفیه ولی همه علائمو داشت، فشار خون و دیابت خفیف داره قلبشم عمل کرده، الان خوبه ماشالا، فقط استرسو ازش دور کن و غذاهای مقوی بده بخوره، اگه نفهمیده اصلا به خودش نگید کروناس بگید گفتن مشکوکی، دعا میکنم زوده زود خوب بشه

از کجا میدونی رعایت نکرده همش خونه بوده ماسک همش ضدعفونی میکرده خونه رو خب یه لحظس یکی میگیره

ببین عزیزم من تجربه خودمو میگم. موز خیییییلی خوبه روزی یدونه رو حتما بخوره اب هویچ و دمنوش چای کوهی با اویشن معجزه میکنه کلا راه نفسو باز میکنه. اگ فشار نداشت زنجبیل و عسلم اضافه میکردین خوب بود. استراحت مطلق طوری که یه استکانم نشوره. سوپ و آش فراوون چیزای سردی ممنوع. دیگ بستگی به  مراقبتای خودتون داره

turk girl ملوسک ناناز و elim۷۳ سابق.     لطفا مهربون باشین.فمینیست بودن به معنی برتر بودن زن نیست به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد است.

آناناس تازه هم خوبه ولی خب میزان قندشو چک کنید، یدفعه ام حجم زیاد نخوره چون حساسیت زاس، برای بیمارای دیابتی سخت تره چون همه چی قند داره، از یه طرف باید به خودشون برسن ازون طرف باید هی قندشونو چک کنن