2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی عزیزم

حالش چطوره

نگران نباش خیییلی از دیابتیا گرفتن و بحمداله خوب  انشالله مادر عزیزهم حالشون اوکی بشه.

کدوم استانید؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2738
وقتی این همه مشکل داره چرا رعایت نکرده؟؟؟

من خودم کلا خونه نشین شدم حتی خریدام اینترنتی هس ولی هر سری میرم مطب سکته میکنم پریروز رفتم دکتر قلب تست ورزش گرف ماسک دراوردن برگشتم پشت سرم دیدم یکی تو هوا داره سرفه میکنه

عزیزم دیگ به بیماری زمینه‌ای نیس. خوب شدنش اصلا به اون ربط نداره. مراقبش باشید و براش دعا کنید. حتما خوب میش زود

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
آخی عزیزم حالش چطوره نگران نباش خیییلی از دیابتیا گرفتن و بحمداله خوب  انشالله مادر عزیزهم حا ...

الان حالش خوبه شکر ولی تازه نتیجه تستش اومد فقط سرفه داره. تبریزم

2706