2737
2739
الان حالش خوبه شکر ولی تازه نتیجه تستش اومد فقط سرفه داره. تبریزم

کجا تست دادید؟ منم تبریزم مامانم مشکوک بود هیجا تست نگرفتن

turk girl ملوسک ناناز و elim۷۳ سابق.     لطفا مهربون باشین.فمینیست بودن به معنی برتر بودن زن نیست به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد است.
شما بیماری خاص نداشتین؟ یا چاقی؟

نه هیچی نداشتم. ولی خیلی سخت گذشت برامن. دوهفته که بویایی نداشتم سرو صورتم ورم کرده بود شبیه ژاپنیا شده بودم سرفه هم که خیلی داشتم

turk girl ملوسک ناناز و elim۷۳ سابق.     لطفا مهربون باشین.فمینیست بودن به معنی برتر بودن زن نیست به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم عموت خوب شد؟

بله خدارو شکر خوب شد سه روز بستری بود ولی تو بیمارستان بهبودی نداشت چون استرس عصبیش میکرد و بدتر میشد و اینکه دو نفر تو همون بخش بودن که فوت شده بودن اونم بدتر استرس گرفته بود .ولی با رضایت خودمون اوردیمش خونه دمنوش و ابمیوه تازه و دستگاه اکسیژن هم براش گرفتیم خیلی خوب شد .مادربزرگم هم بعدش گرفت اونم به همین طریق بود .الان هر دوشون خوبن خداروشکر ان شالله هرکی درگیر این بیماری شد به خیر و خوشی پشت سر بذاره 

2740