2737
2739

درموردش ب بقیه تز ندین فلان کار کن این کار ن اون اره 

شاید ب اشتباه انداختینش 

کمک نکنید اینطوری زخم روی زخم میشه 

اگ حرف نزنید کسی بهتون چیزی نمیگه 

خصوصا توی موارد پزشکی و اعضای بدن 

ب زور نگید بلدیم 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
عه چرا ترکیدی؟

رمزم یادم نیست 😢

ب نی نی یار گفتم فعلا 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

خیلی موافقم

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
وای وای گفتی داغ دل منو تازه کردی  اینجا یه کاربر بود  ادعاش از خود دکترم بیشتر بود به خ ...

وااااای این دیگ ته بدبختی 

اون آقاهه چی شد برات تاپیک زده بود ک ازت خوشش میاد؟😑😐😑😐

🤣🤣🤣🤣خودم بود انصافا آقا کجا بود از من خوشش بیاد 

مگ چنین چیزی داریم 🤣😂😂😂

یعنی اون کاربری خودت بودی؟؟!! دهنت سرویس🤣🤣🤣

یسسسس😅😎🤣

2706