2733
2739

درموردش ب بقیه تز ندین فلان کار کن این کار ن اون اره 

شاید ب اشتباه انداختینش 

کمک نکنید اینطوری زخم روی زخم میشه 

اگ حرف نزنید کسی بهتون چیزی نمیگه 

خصوصا توی موارد پزشکی و اعضای بدن 

ب زور نگید بلدیم 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عه چرا ترکیدی؟

رمزم یادم نیست 😢

ب نی نی یار گفتم فعلا 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

خیلی موافقم

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
وای وای گفتی داغ دل منو تازه کردی  اینجا یه کاربر بود  ادعاش از خود دکترم بیشتر بود به خ ...

وااااای این دیگ ته بدبختی 

اون آقاهه چی شد برات تاپیک زده بود ک ازت خوشش میاد؟😑😐😑😐

🤣🤣🤣🤣خودم بود انصافا آقا کجا بود از من خوشش بیاد 

مگ چنین چیزی داریم 🤣😂😂😂

یعنی اون کاربری خودت بودی؟؟!! دهنت سرویس🤣🤣🤣

یسسسس😅😎🤣

2706