2752
2734
عنوان

کسی میدونه چه مرگم شده

129 بازدید | 15 پست

نمیدونم چمه

خوشحال نیستم...مدیر عامل مون همش تو نخ م...منم بهش محل نمیدم..بعد ساعت کاری بهم زنگ میزنه...از چهار باز زنگ یکبار جواب میدم...وقتی کلا جوابش نمیدم...زنگ میزنه معرف من که خانم فلانی خیلی میره مرخصی یا خیلی آرایش میکنه یا بدون هماهنگی ریسش جیم میشه...حالا اونجا ۱۰۰ نگهبان داره...بخوای هم نمیتونی جیم شی....خواهرم دو شب میاد اینجا...به خودش زحمت نمیده از جاش بلند شه...من از سر کار میام باید ظرفهای اینا رو هم بشورم...حتی کمک تو جمع کردنش هم نمیکنه...شام میخوره جیم میشه...همش با پسرش جر و بحث میکنن...منم امشب یه تیکه لواش برداشتم ...اومدم اتاقم که دیگه نبینمشون...

یه پرونده حقوقی هم دارم...رفتم کلانتری شرح ماجرا نوشتم...افسر پرونده از پرونده م شماره من برداشته بهم زنگ میزنه...😎😎😎

این دیگه کحا دلم بزارم

فقط افسر کلانتری بهم گفت اگه شرایط ازدواج با مثلی من داشتین جوابتون چیه

منم گفتم ازدواج با آگاهی چی سخته

دیگه زنگ زدن بدش نمیدونم واسه چیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوبه که.کاش من خواستگارداشتم وجای توبودم.خواستگاروشغل داری.خداروشکرکن

خواستگار کلانتری هم شد خواستگار

با پسرای پخمه ازدواج میکنی هزارتا بلا سرت میارن

اینا که دیگه قدرت دستشونه

2731
خواستگار کلانتری هم شد خواستگار با پسرای پخمه ازدواج میکنی هزارتا بلا سرت میارن اینا که دیگه قدرت ...

اشتباه نکن..بروصحبت کن.باهاش اشناشو.همه مثل هم نیستن.من31سالمه اصلا خواستگارندارم..چن سالته عزیزم?

........
اشتباه نکن..بروصحبت کن.باهاش اشناشو.همه مثل هم نیستن.من31سالمه اصلا خواستگارندارم..چن سالته عزیزم?

راستی تو تایپکت نوشتی کسی هست کلونازپام بخوره

من میخورم

بدون قرص خوابنم نمیگیره

راستی تو تایپکت نوشتی کسی هست کلونازپام بخوره من میخورم بدون قرص خوابنم نمیگیره

من باقرص هم وقتی فکرم مشغوله نمیتونم بخوابم.رسمادیوانه شدم.خیلی دارم زجرمیکشم.زمینگیرم

........
هراس اجتماعی وترس واضطراب ووسواس فکری دارم..نتونستم برم تواجتماع وسرکار..ممکنه این موقعیتهادیگه پیش ...

منم خودم بدون مشکل نیستم

از اضطراب نگم که بعضی اوقات از استرس فکر میکنم سطل خون پاشیدن رو صورتم

اما با قرص و مشاوره دارم کنترلش میکنم گاهی موفقم گاهی نه

پیش روانپزشک میری؟ حتما برو خودت نسپار دست دکتر بازی این اون

والا روانکاورفتم جلسه ای دیویست تومن میگرفت نتیجه ندیدم ولش کردم.روانپزشک هم قرص میرتازاپین وفلویوپرازین بهم داده اصلا خوب نیست ولی میخورم.چون میترسم نخورم وخواب نرم وغش کنم.زمینگیروخونه نشین شدم.برام دعاکن شفای عاجل بگیرم

........
والا روانکاورفتم جلسه ای دیویست تومن میگرفت نتیجه ندیدم ولش کردم.روانپزشک هم قرص میرتازاپین وفلویوپر ...

اگه تهرانی دکتر خوب تو بیمارستان بوعلی شرق تهران

اسمش دکتر حسنی

ویزیتش فکر کنم ۲۰ تا ۳۰ هست

هزینه روانکاو زیاده

ای شالله خوب خوب شی

برات صلوات فرستادم

2706