2737
2739
عنوان

بچه ها من یه دختر چهارساله زبون دراز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 47 پست

یکی از اقوام ما مادر و دختر اینجور بودن بخدا ؍الان دختره جوری شده که ترس و ابا از هیچکی نداره و فوق العاده بی حیا هه مادرش هم که چون از اول پشتش در اومده الان از پسش بر نمیاد هرچی بگه چهارتا جواب میشنوه؍ که مادره البته حقشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا روز تو مدرسه ی چیری شه ببینه کسی نیست ازش حمایت کنه هم ضربه روحی میخوره هم شکسته میشه چون تا حالا از خودش دفاع نکرده همیشه مامان جونش بوده

2731

امثال بچه ی شما تو دوران‌مدرسه به شدت اذیت میشن ،هر روز باید دنبالش تو‌مدرسه باشی ازش حمایت کنی چون اونجا خونه ی خاله نیست ،

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

دخترمن سه سال و سه ماهشه... هروقا اشتباه کرد گوشزد کردم کار خوب کرد تشویق کردم و بی دلیل پشتش در نیومد.. الانم الحمدالله باادب ترین و حرف گوش کن ترین بچه ایه که دیدم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2740

من شاهد تربیت مدل شما بودم والان که اون بچه ۱۲سالشه هیچکی دوسش نداره ...تو روی پدر ومادرش هم بی احترامی میکنه.یه دختر نچسب وگستاخ غیر قابل تحمله.

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
امثال بچه ی شما تو دوران‌مدرسه به شدت اذیت میشن ،هر روز باید دنبالش تو‌مدرسه باشی ازش حمایت کنی چون ...

نه خودشم جواب میده دلم براش میسوزه چون بقیه بچه های فامیل ارومن شیطونی های این به چشم میاد

خخخخخ زبون درازو خوب اومدی😃😃😃 ببین عزیزم منم سرِ این موضوع حساسم که دیگران پسرمو دعوا کنن ولی خو ...

بخدا منم تذکر میدم ولی بدم میاد انگار شده کیسه بکس بقیه همش دعواش میکنن خوب یکم شلوغه 

2706