2410
2553

هرکس دعواش میکنه از پشتیش در میام ومیگم حق ندارید به دخترم چیزی بگید دخترمم کیف میکنه واز همون دور برام بوس میفرسته وچشمک میزنه   حالا مامان امرور میگفت روش تربیتت اشتباهه داری لوسش میکنی ولی من دلم میخواد همین جور باشم تا دخترم همیشه حس کنه من پشتشم حتی اگه اشتباه کنه

اشتباه میکنی بعدا با خودتونم همینکارو میکنه

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چقدر بد این دوستی خاله خرسه اس...باید خودش یاد بگیره که اگر اشتباه کرد تاوان داره و البته همچنین از خودش دفاع کنه.

داری بهش صدمه میزنی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

روشت اشتباهه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2714

اشتباه محض میکنی خاهر

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

این خوبه که اجازه ندید دیگران به بچه بی احترامی کنن اما به جاش شما باید موقعی که بچه کار اشتباهی کرد تذکر جدی بدید

وگرنه فکر می کنه کارش خوب بوده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

حالا خوشحال ی پس چرا میگی زبون دراز

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2706