2737
2739
عنوان

بچه ها من یه دختر چهارساله زبون دراز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 47 پست
نه گفتم که زبون درازه خودشم جواب میده وباعث میشه بیشتر دعواش کنن

خب دیگه بدتر

باید یاد بگیره هر حرفی رو نزنه و بحث ها رو کش نده مگرنه میشه ی دختر بی چاک دهن که بازم براش خیلی مشکل ایجاد میشه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

وقتی اشتباه میکنه پشتیبانی نکنید بهش تذکر بدید چند وقت پیش در حال کار با عابر بانک بودم کارم داشت تموم میشد که یه پسر 4 ساله اومد کنارم چندتا عدد سریع زد و مجبور شدم دوباره کارامو انجام بدم باز اومد کنارم مثل دفعه پیش همون کارو کرد این دفعه چنان دعواش کردم که خودم تا مدتها ناراحت بودم با مادرشم بحثم شد یادتون باشه جامعه حوصله لوس بازی های بچه هارو نداره اعصابها خیلی ضعیف  هست اینو بدونید در آینده رفتار مردم با در مواجه با اعمال بچه شما به هیچ وجه مثل شما نخواهد بود در آخر برای شما و فرزندتون آرزوی سعادت و خوشبختی میکنم

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی اشتباه میکنه پشتیبانی نکنید بهش تذکر بدید چند وقت پیش در حال کار با عابر بانک بودم کارم داشت تم ...

ممنون از راهنمایی تون راستش من مادرم هیچ وقت پشتم نبود واسه همین اعتماد به نفسم صفره و سر این موضوع خیلی آذیت شدم دلم میخواد دخترم اعتماد به نفس داشته باشه ومثل من نباشه از طرفی هم خیلی شیطون وشلوغه دلم نمی خواد گوشه گیر بشه دلم میخواد شاد باشه ولی بقیه همش بقیه بچمو دعوا میکنن ندو جیغ نزن بخدا بعضی وقت ها فکر میکنم از حسادته ازبس که شیرن زبونو نازه