2733
2739
عنوان

بچه ها من یه دختر چهارساله زبون دراز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا اشتباه 

اینجور بچتون بدون اعتماد ب تفس ضعیف و ترسو بار میاد

چون شما و هنیشه م پیشش نیستین تو مدرسه میخاد جیمار کن یادش بده خودش از پس خودش بر بیاد 

بعدم شما بزرگی خیلی زشت خودتو بین بچه ها قاتی کنی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

توی جمع بهش چیزی نگید ولی خونتون و وقتی خودتون هستید راه وروش درست همه چی رو یادش بدین شماهمیشه نیستین که ازش دفاع کنین چند روز دیگه میره مدرسه مهد وجامعه واردمیشه نمیتونه حقشو بگیره وازخودش دفاع کنه 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2731

عزیزم اینکه حامیش باشی با اینکه طوری تربیتش کنی که به هرکی هرچی خواست بگه فرق داره یهو دیدی یروز تو روی خود شما هم ایستاد خیلی ببخشید ولی اگه با همین روش بری جلو گستاخ میشه

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

پشتش باش همیشه و همه جا و هر لحظه من یه زخم دیده از مادری هستم که پشتم نبود و بی اعتماد بنفس بارم اورد

اما  اما اماااااا کاری نکن زیادی پر رو بشه چون بزرگتر ک بشه باخودت بد میکنه ها

آیدا هستم  
2740

خیلی اشتباهه 

همیشه نباید پشتش در بیای تا فک نکنه بی نقصه مگرنه خودتو هم بعدا همینطوری میکنه

ضمنا ی جاهایب باید یاد بگیره خودش مشکلشو حل کنه پسفردا میره مدرسه،دانشگاه....اونکقت با ی حرف یا حرکت بقیه سریع بهم میریره

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

اینکه اجازه ندیم کسی بچمون رو تربیت کنه خوبه اما اگه واقعا کار اشتباهی انجام داده یا برید تو یه اتاق جدا یا بعد که اومدین خونه حتما در موردش بهش تذکر بدین و اگه نیاز بود تو خونه خودتون تنبیه مجاز براش انجام بدین که به بدرفتاری عادت نکنه

اگه حق باهاش باشه اره ولي ناحق ن پس فردا برا خودت بد ميشع

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2706