2733
2739
عنوان

الهی بحق پنج تن قسمت همه ی منتظرا بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 45 پست
عزیزم ایشاالله ک صحیح و سالم بغل بگیرش 😍 ❤️ 

خیلی ممنونم.چرا اخه ب خودت استرس میدی

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
خیلی ممنونم.چرا اخه ب خودت استرس میدی

آخه اصلا استرس نداشتم 😔 حالا قرار شده برم دکتر چندتا قرص بده 😔 بهم اگه نشه دکتر گفت باید رحم جایگزین استفاده کنم چون هر چقدرم خودم باردار بشم با استرس و حرص و جوش الکی فقط باعث سقطشون میشم ☺️ 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخه اصلا استرس نداشتم 😔 حالا قرار شده برم دکتر چندتا قرص بده 😔 بهم اگه نشه دکتر گفت باید رحم جایگز ...

الهی ک بحق پنج تن این سری دیگه بارداری راحت و بی دردسری داشته باشی.تورو خدا ب هیچکس نگو تا سه ماهت تموم بشه.دومم اینکه یه دعا بگیر منم دعا گرفتم.گفتن نگیری بچت نمیمونه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2731
خیلی حس شیرینیه🥰🤩

خیلی خیلی.الهی ک قسمت همه منتظرا بشه خیلی عالیه این حس

خیلی خیلی.الهی ک قسمت همه منتظرا بشه خیلی عالیه این حس

الهی عامین

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
الهی عامین

وقتی میخابی و یهو رو صفحه مانیتوره عکس بچه میاد دیوونه کنندس تازه انموقع من متولد شدم

الهی ک بحق پنج تن این سری دیگه بارداری راحت و بی دردسری داشته باشی.تورو خدا ب هیچکس نگو تا سه ماهت ت ...

ممنون عزیزم 😘 به دعا اعتقاد ندارم ☺️ خدا  خیلی بزرگتر از دعا هستش با اینکه خودش تک تک این سوره ها و گفته ولی خودش باید نگر داره ☺️ اینسریم کسی نمی‌دونست ☺️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
ممنون عزیزم 😘 به دعا اعتقاد ندارم ☺️ خیلی خیلی بزرگتر از دعا هستش با اینکه خودش تک تک این سوره ها و ...

اما از من میشنوی بگیر.هر جوری ک خودن صلاح میدونی باز

وقتی میخابی و یهو رو صفحه مانیتوره عکس بچه میاد دیوونه کنندس تازه انموقع من متولد شدم

اره من اون لحظه اشک تو چشام جمع شده بود 

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
اما از من میشنوی بگیر.هر جوری ک خودن صلاح میدونی باز

ممنون گلم، ☺️ ولی دلم راضی نمیشه اصلا سمت این کارا برم شایدم جواب بگیرم ولی اصلا نمی تونم ☺️

اره من اون لحظه اشک تو چشام جمع شده بود 

وقتی بدنیا بیاد منم با اون بدنیا میام🥰🥰الان بچتون چند سالشه

ممنون گلم، ☺️ ولی دلم راضی نمیشه اصلا سمت این کارا برم شایدم جواب بگیرم ولی اصلا نمی تونم ☺️

اره دیگه من خیلی اعتقاد دارم خیلی

وقتی بدنیا بیاد منم با اون بدنیا میام🥰🥰الان بچتون چند سالشه

ای جان عزیزم ایشالا صحیح و سلامت بغلش کنی،، پسر من ۱۴ ماهشه

ای جان عزیزم ایشالا صحیح و سلامت بغلش کنی،، پسر من ۱۴ ماهشه

خدا برات نگهش داره گلم

2706