2733
2734
عنوان

الهی بحق پنج تن قسمت همه ی منتظرا بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 45 پست
اهان اخه دکترم برامن امپول داده گفتم شایدشمام استفاده کردین وباردارشدین برااین میپرسم وگرنه من شهرست ...

نه گلم من طبیعی باردار شدم 9 ماه طول کشید.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خداروشکر ..بهت گفتم کیف میکنی فردا

اره

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
اهان ایشالا قدمش پرازخیروبرکت باشه ،مواظب خودتم باش خیلی زیاد ایشالا صحیحو سالم بیادتوبغلت گلم

فداتشم حتما

مبارکه عزیزم خداروشکر خیالت هم راحت شد 

جنسیتش و گفت؟؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مبارکه عزیزم خداروشکر خیالت هم راحت شد  جنسیتش و گفت؟؟

نه نگفت گفت مشخص نیست.یازده هفتمه

2738
نه نگفت گفت مشخص نیست.یازده هفتمه

آهان اره زوده من ۱۳ هفته و ۳ روز رفتم .

ان شاءالله سالم باشه صالح باشه جنسیت مهم نیست 

ان شاءالله هر چی ک صلاحته همونو بده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
آهان اره زوده من ۱۳ هفته و ۳ روز رفتم . ان شاءالله سالم باشه صالح باشه جنسیت مهم نیست  ان شاء ...

انشالله

خداروشکر عزیز دلم ایشالا سالم بغلت بگیریش😍😍😍

فداتشم ممنونم

عزییییزم انشالله به سلامتی❤💋🌹

به دنیا اومدنشو تاپیک بزنی😘😘😊خیلی حس خوبیه

انشالله خدا به منم نی نی بده بعد از عروسی یه نی نی سالم و خوشگل🌹

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
عزییییزم انشالله به سلامتی❤💋🌹 به دنیا اومدنشو تاپیک بزنی😘😘😊خیلی حس خوبیه انشالله خدا به منم ن ...

انشالله انشالله.ایشالله ببینی چه حس خوبیه

عزیزم ایشاالله ک صحیح و سالم بغل بگیرش 😍 ❤️ 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد