2733
2734
عنوان

الهی بحق پنج تن قسمت همه ی منتظرا بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 45 پست
عزیزم ایشاالله ک صحیح و سالم بغل بگیرش 😍 ❤️ 

خیلی ممنونم.چرا اخه ب خودت استرس میدی

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
خیلی ممنونم.چرا اخه ب خودت استرس میدی

آخه اصلا استرس نداشتم 😔 حالا قرار شده برم دکتر چندتا قرص بده 😔 بهم اگه نشه دکتر گفت باید رحم جایگزین استفاده کنم چون هر چقدرم خودم باردار بشم با استرس و حرص و جوش الکی فقط باعث سقطشون میشم ☺️ 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اصلا استرس نداشتم 😔 حالا قرار شده برم دکتر چندتا قرص بده 😔 بهم اگه نشه دکتر گفت باید رحم جایگز ...

الهی ک بحق پنج تن این سری دیگه بارداری راحت و بی دردسری داشته باشی.تورو خدا ب هیچکس نگو تا سه ماهت تموم بشه.دومم اینکه یه دعا بگیر منم دعا گرفتم.گفتن نگیری بچت نمیمونه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2731
خیلی حس شیرینیه🥰🤩

خیلی خیلی.الهی ک قسمت همه منتظرا بشه خیلی عالیه این حس

خیلی خیلی.الهی ک قسمت همه منتظرا بشه خیلی عالیه این حس

الهی عامین

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
الهی عامین

وقتی میخابی و یهو رو صفحه مانیتوره عکس بچه میاد دیوونه کنندس تازه انموقع من متولد شدم

الهی ک بحق پنج تن این سری دیگه بارداری راحت و بی دردسری داشته باشی.تورو خدا ب هیچکس نگو تا سه ماهت ت ...

ممنون عزیزم 😘 به دعا اعتقاد ندارم ☺️ خدا  خیلی بزرگتر از دعا هستش با اینکه خودش تک تک این سوره ها و گفته ولی خودش باید نگر داره ☺️ اینسریم کسی نمی‌دونست ☺️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
ممنون عزیزم 😘 به دعا اعتقاد ندارم ☺️ خیلی خیلی بزرگتر از دعا هستش با اینکه خودش تک تک این سوره ها و ...

اما از من میشنوی بگیر.هر جوری ک خودن صلاح میدونی باز

وقتی میخابی و یهو رو صفحه مانیتوره عکس بچه میاد دیوونه کنندس تازه انموقع من متولد شدم

اره من اون لحظه اشک تو چشام جمع شده بود 

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
اما از من میشنوی بگیر.هر جوری ک خودن صلاح میدونی باز

ممنون گلم، ☺️ ولی دلم راضی نمیشه اصلا سمت این کارا برم شایدم جواب بگیرم ولی اصلا نمی تونم ☺️

اره من اون لحظه اشک تو چشام جمع شده بود 

وقتی بدنیا بیاد منم با اون بدنیا میام🥰🥰الان بچتون چند سالشه

ممنون گلم، ☺️ ولی دلم راضی نمیشه اصلا سمت این کارا برم شایدم جواب بگیرم ولی اصلا نمی تونم ☺️

اره دیگه من خیلی اعتقاد دارم خیلی

وقتی بدنیا بیاد منم با اون بدنیا میام🥰🥰الان بچتون چند سالشه

ای جان عزیزم ایشالا صحیح و سلامت بغلش کنی،، پسر من ۱۴ ماهشه

ای جان عزیزم ایشالا صحیح و سلامت بغلش کنی،، پسر من ۱۴ ماهشه

خدا برات نگهش داره گلم