2733
2739
عنوان

خانما بیاین از سیاست و تجربیات زندگی مشترکمون بگیم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 43 پست
اسی جون منم اوایل ازدواجم دقیقا ای ن حرف های که تو گفتی بودم ولی شوهرم من یه مرد از خود راضیه ازلحاظ ...

بنظر من یه چند بار ازش ایراد بگیر 

مثلا بگو وای چقدر لاغر شدی 

برو باشگاه

یا مثلا بگو دیگه این پیراهنت رو نپوش

دیگه خودش می‌فهمه و حساب کار دستش میاد 

البته فکر کن ببین این حرفا روش کارسازه یا نه

بعد همش برا خودت لباسای تنگ و رنگ شاد بخر و بپوش و اعتماد بنفست بیشتر میشه ناخودآگاه

قبل هرچیز بگم که من هم شوهرم هم خانوادش ماهن ماههههه.....امااااااا یاد گرفتم که نباید خیلی زیاااد ب ...

دقیقاااا عااالی بود

منم یه مدت خیلی بی پولی کشیدم و واقعا قانع بودم کاریش هم نمیشد کرد ولی ایشالله دستش باز تر شد آدم قبلی نباش

و واقعاااا زن باید همیشه پر انرژی و شاداب باشه همش بگه و بخنده نه افسرده و ناراحت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاااا عااالی بود منم یه مدت خیلی بی پولی کشیدم و واقعا قانع بودم کاریش هم نمیشد کرد ولی ایشالله ...

دیشب تو اینستا سریال خرم را میدیدم بعد خرم یائسه شده بود میخاست کسی نفهمه .در حالیکه تب داشت مرتب لباس پوشید به خودش رسید که شاه اونطوری نبینش.بعد خواهرشوهر فضولش همه جا جاااااررر زد  

2731
2740
وسط دعوا یک کلمه بگی حق باتوعه یا بگی میفهمم چی میگی یا درست میگی وجملاتی از این قبیل کلا دعوا تموم ...

شوهر من اگ بهش بگی بدتر دور برمیداره

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱

هیچوقت سیاست نداشتم و نتونستم داشته باشم و خوشمم نمیاد از دورویی و تظاهر...اما خب لابد مهرم به دلش هست و مونده که با همه کج خلقی هام و بی سیاستی هام خیلی دوستم داره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد