2733
2734

من همینجا تو مدت زمان کمی یاد گرفتم 

هیچوقت هیچوقت با شوهرم قهر نکنم بجاش 

ناراحتیم رو راحت بهش بگم

چون مردا نکته بین نیستن

یاد گرفتم مثلا  وقتی شوهرم از خوشگلی یه نفر میگه من بگم کوووو تا به خوشگلی من برسن

تو چقدر با سلیقه ای که منو انتخاب کردی

خدا چقدر دوست داره که خانم خوشگل و فرشته ای بهت داده

و همش از خودم تعریف کنم

یاد گرفتم که خودم رو از شوهرم بالاتر ببینم 

میدونین منظورم اینه باهاش خوب باشم ولی یجوری برخورد کنم که من از تو سر ترم ولی نه خدایی نکرده بگم تو از من کمتری

نه

یجوری که فقط این حس رو برای خودم داشته باشم و واقعا همیشه و همیشه مرتب و خوشبو باشم

یاد گرفتم زیاد نگم چقدر خوشتیپ شدی و قشنگی

خییییییلی کم

چون اینجوری فکر میکنه کیه و یجورایی خودشو میگیره

همیشه توقع کنین که من فلان رو می‌خوام خرید کنین ولی در حد جیب شوهرتون باشن توقعاتون

حالا اینا در رابطه با شوهر خودم بودن 

شاید شوهر شما فرق کنه

ولی اینایی که گفتم تجربه مامانمم هست

و واقعا تجررررربس

کاش شما هم اگه سیاستی بلدین اینجا به اشتراک بذارین تا همه استفاده کنیم دوستاااای گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که قبلا خیلی مغرور بودم وابراز احساسات نمیکردم اما از وقتی غرورمو گذاشتم کنار کلا دل نازک شدم تا چیزی بهم میگه اشکم در میاد احساس میکنم خیلی ضعیف شدم😢😔

در انتظار یه وروجک شیطون🤩میشه برا باردار شدنم صلوات بدید
2738

اسی جون منم اوایل ازدواجم دقیقا ای ن حرف های که تو گفتی بودم ولی شوهرم من یه مرد از خود راضیه ازلحاظ قیافه و خوشگلی من سرترم ولی همیشه کاری میکنه که خودم باورم میشه میگم زشتم در حالیکه همه هم میگن خوشگلی دیگه خوشگلی خودمو باور ندارم اعتماد به نفس مو از دست دادم ولی شوهرم اعتماد به سقف داره

وسط دعوا یک کلمه بگی حق باتوعه یا بگی میفهمم چی میگی یا درست میگی وجملاتی از این قبیل کلا دعوا تموم میشه 

برامن ک اینجوریه والبته خیلی دیر فهمیدم اینو

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
من که قبلا خیلی مغرور بودم وابراز احساسات نمیکردم اما از وقتی غرورمو گذاشتم کنار کلا دل نازک شدم تا ...

اخخخ منممممم

کلا اشکم در مشکمه

بیا بهم قول بدیم که از امروز قوی باشیم و محکم حرفمونو بزنیم

اینقدر در نازک نباشیم

چون یکی مثل من اوایل آشنایی مون یه قطره اشکی از چشمم میومد شوهرم میخواست خودشو بکشه 

وای الان اصلا

چون دیگه اشکام واسش عادی شده

من که به خودم قول دادم که محکم باشم و فرتی گریه نکنم

قبل هرچیز بگم که من هم شوهرم هم خانوادش ماهن ماههههه.....امااااااا

یاد گرفتم که نباید خیلی زیاااد با خانواده شوهر صمیمی بشم و رو بدم هرچقدر که خوب باشن.

زیاد نباید تو خونه مادرشوهر کار کنی

یاد گرفتم هیچ وقت بد خانواده همسرم را پیشش نگم که البته هنوز کامل موفق نشدم.چون ما زنا اگه ناراحتی مون رارو نگیم میمیریم 

من هیچوقت نشده ضعفی از شوهرم ببینم و اینو به خانوادم بگم اونم نمیگه.همیشه خوبی همدیگرو میگیم.

خیلی قانعم .چون فعلا وضع مالی داغونه.اما روزی که وضع مون خوب بشه کم خودم نمیذارم

یاد گرفتم نباید همیشه بنالم به شوهرم بگم حالم خوب نیس چون میگه اینم که همیشه بیحاله پس چرا بقیه اینطوری نیستن.....

مهارتهای زندگی خودش یه کتابه تو یه متن جا نمیشه.منم مهارتم بسیارررررههههه

اخخخ منممممم کلا اشکم در مشکمه بیا بهم قول بدیم که از امروز قوی باشیم و محکم حرفمونو بزنیم اینقدر ...

دقیقا مال منم همیطور بود اما الان اصلا واسش عادیه هر چی بخواد میگه در اخرم میگه تقصیر خودمه پر رو شدی 

انشالله که بتونم همون ادم قبلی بشم😑

در انتظار یه وروجک شیطون🤩میشه برا باردار شدنم صلوات بدید
2706