2737
2739
عنوان

خانما بیاین از سیاست و تجربیات زندگی مشترکمون بگیم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 43 پست
جون بگو

جونت بی بلا

من شاید اولین دختریم انقدرررر دوست و رفیق دارم همشونم ازدواج کردن همشون

تنها چیزی ک ب دردشون خورده فقط و فقط پس اندازیه ک مخفیانه داشتن

این برای من و ساید بعضی از شماها ثابت شده

ک شوهر خودتو لندازی تو بشکه عسل اخرشم پست از اب در میا بعد از مدتی ی جوری خودشو نشون میده

خاهشم ا همتون اینه اگر ی خرده دلتون ب حال خودتون‌میسوزه حتی سده هزارتومنم پس انداز کنید برای روزای سختتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جونت بی بلا من شاید اولین دختریم انقدرررر دوست و رفیق دارم همشونم ازدواج کردن همشون تنها چیزی ک ب ...

آفرین واقعا بهترین نصیحت رو کردی

من خودم یه مقدار پس انداز دارم و می‌خوام سکه بخرمش

و این نصیحت شما رو همیشه مامانم بهم می‌کنه

وااااقعا پس انداز خیلی مهمه

آفرین واقعا بهترین نصیحت رو کردی من خودم یه مقدار پس انداز دارم و می‌خوام سکه بخرمش و این نصیحت شم ...

اره بخدا من مادر خودم ۲۵ساله زندگی میکنه میگه اگ پس انداز داشتم اینجا نبودم

2740
شوهر من اگ بهش بگی بدتر دور برمیداره

ن شوهر من تابگم درست میگی کلا دیگه ساکت میشه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
ن شوهر من تابگم درست میگی کلا دیگه ساکت میشه

خوبه پس منطقیه

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
خوبه پس منطقیه

اره ولی اگه سربه سرش بزارم میشه شمرذلجوشن 

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
اره ولی اگه سربه سرش بزارم میشه شمرذلجوشن 

امون از مردا😑

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱