2733
2734
عنوان

من بدبخت ترین ادمم

386 بازدید | 53 پست

حالم بده هیچکی  ندارم تودنیا خسمه خانوادم باهام بد هیچ وقت محبتم نکردن پدرم میگه برو شوهر کن هرچی بخوام ارشون میگن به ما چه چند سال پیش عاشق یکی بودم اون عاشق دوستم شدکه پولدار و خوشکل ولوس بود شد دختره باهمه پسرا دوست میشد همه عاشقش میشدن همه من بدبخت الان باز عاشق یکی شدم خودشم قول ازدواج داد اول فک میکردم مزهبیه بازیم داد وبعدگفت من تو رو نمیخواستم و با دختری که دوست باشم اردواج نمیکنم و فک میکنم حتی نامزد داشت خیلی خسمه خیلی خانواده هم ندارم که پشتم باشع هرچی التماس خدا میکنم بی فایدس میخوام کافر شم

روی خودت و اعتماد به نفست کار کن ... 

مهر طلبی زیاد باعث میشه ادمای اشتباهی رو انتخاب کنیم روی این جنبه ی رفتاریت بیشتر کار کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل تو زندگیه همه هست تو تنها نیستی خیلیا مشکلشون بزرگتره الهی خدا خودش هر چی میخوای بهت بده برات ایت الکرسی میخونم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2731

"خیلی خسمه" گویش کدوم شهره؟

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 

منم چنبار غذا خوردم بد مزه بود دوس نداشتم میخوام دیگه غذا نخورم، 😐

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2738

متنفرم از این پسرا ک خودشون هرزن و دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده هستن . عزیزم خودت پشت خودت باش شرایط سختی داری اگر میتونی برو و تنهایی زندگی کن این دوره هرکی ازدودج کرده پشیمونه خدایی سخته با اقوام شدهر سر و کله زدن هرچی بتدنی تنها زندگی کنی به نفعته میتونی با دوستات حال کنی سر کار بری خوش باشی کلاس موسیقی بری بری بگردی .....

هرناامیدی بسی امید است ...اول باید طرفتو میشناختی بعد بهش دل میبستی ...هیچکی مثل خدا خالصانه دوستت نداره ب خودش توکل کن

همه بالاخره رنگ واقعی خودشونو نشون میدن صبر داشته باش✌

هیچکی جز تو نمیتونه حال تو خوش کنه این ادما الان میان یه مشت حرف فلسفی میزنن و میرن که تو مطمئناًبه دردت نمیخوره بزن بکش هرچی باعث ناراحتیته ک.ن لق هرکی بات چپه عشق کن باخودت هرجور میخوای زندگی کن قرارنیست که بقیه رو راضی نگهداری این زندگی توعه پس همونجوری زندگی کن ک خودت راضی میشی 

ازمن بدبخت تر که نیستی شوهر کردم بیکاره الانم هم مجبورین با بابام اینا زندگی کنیم هیچی برای یه دختر ...

عزیزم اسم کاربریتو برداشتم تو نماز شبام دعات میکنم💚

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

عزیزم همه مشکل دارن..هر کی یه جور..زندگی ک همش خوشی نیست من خودم یه جوری تو زندگیم گیر کردم ک ن راه پس دارم ن پیش ولی امید دارم یه روزی این مشکلات تموم میشن..هیچوقتم ب خاطر اینکه ک خانوادت پشتت نیستن تلاش نکن ازدواج کنی ..خوبه ک دستشون همون اول برات رو میشه دنبال کسی باش ک اصلا بدون تو نتونه زندگی کنه...انتخاب خانوادت دست خودت نبوده ولی انتخاب زندگی آیندت دست خودته پس کاری نکن ک یه عمر حسرت بکشی

2706