2733
2739
عنوان

مادرشوهرم پیش شوهرم غیبتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره نمیشه قطع رابطه کرد ولی رابطه رومیشه کنترل کرد که تنش پیش نیاد

بله ولی فقط با سیاست باید اینکاروکرد با زور و قهر و دعوا و غرغر به شوهر چیزی عاید نمیشه. اینا تجربه ۵ سال زندگیه فرزندانم😊😂

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2731

من پدرشوهرم هرجا میره میگه سوگل اصلا به ما محل نمیذاره تو سال 5 بار زنگ نمیزنه 

منم میگم من حوصله زنگ زدن دندارم مقصرم جاریم روزی 5 بار بهشوت زنگ میزنه یادوری میکنه قرص اشون رو در صورتی که مشکلی ندارن خودشون داروهاشون رو میدونن کی بخورن اینا ولی همش زنگ میزنه بهشون ولی من نمیتونم واقعا نمیتونم ا من به بابایی خودمم وقتی کار دارم زنگ میزنم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

من مادر شوهرم چیزی ب همسرم بگه مستقیم میرم سرش میگم چی از زندگیم میخوای چرا زندگی بچتو خراب میکنی 

و اینم بگم بخوان ازم بدی بگن شوهرم برخورد جدی باهاشون میکنه و دیگه جرات ندارن پشت سرم بگن .

آخرین بار روز مادر بود منم جراحی سنگین داشتم زنگ زده بود ب شوهرم ک زنت شعورش نرسیده روز مادر و تبریک بگه 🤐

شوهرم یک ماه نرفت خونشون باهاشونم حرف نزد

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
بله ولی فقط با سیاست باید اینکاروکرد با زور و قهر و دعوا و غرغر به شوهر چیزی عاید نمیشه. اینا تجربه ...

یعنی واقعاباسیاست میشه شوهروسمت خودمون بکشیم منظورم این نیست که مثلاازخانوادش جداش کنیم ولی حداقل حرف زنشوگوش کنه من همیشه عقده اوناروسرشوهرم خالی میکنم عصبیم کردن بداخلاق شدم زندگیم داره نابود میشه یعنی میشه؟؟؟

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
یعنی واقعاباسیاست میشه شوهروسمت خودمون بکشیم منظورم این نیست که مثلاازخانوادش جداش کنیم ولی حداقل حر ...

خیلی بی سیاستی 

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
جلوی شوهرت خوبیه مادرشو بگو هی بگو مامانتو دوس دارم  مثل مامان خودمه و... بعدا ک اون حرفی بزنه ...

حتما 😍

من پدرشوهرم هرجا میره میگه سوگل اصلا به ما محل نمیذاره تو سال 5 بار زنگ نمیزنه  منم میگم من حو ...

عجب جاریییییییی

هیچ وقت بدی خانواده همسرتو پیش همسرت نگو 

بذار اونا چیزی گفتن بگه زنم خوبه بدونه مقصر کیه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خیلی بی سیاستی 

خیلی خیلی یه سال ازدواج کردم ازعقدم تاالان سه سال میگذره بیش ازحدبهم بدی کردن ولی من همش سرشوهرم خالی کردم پدرشوهرم باهام خوب بودکه ازبس باشوهرم دعواکردم ازچشم اونم افتادم اگه به شوهرم بگن بمیرمیمیره ولی به من حتی حقوقشم نمیگه

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2706