2733
2734
عنوان

مادرشوهرم پیش شوهرم غیبتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 80 پست
من مادر شوهرم چیزی ب همسرم بگه مستقیم میرم سرش میگم چی از زندگیم میخوای چرا زندگی بچتو خراب میکنی&nb ...

به نظرم مستقیما نباید بگین چرا میخوای زندگیم روخراب کنی ؟ چون فک میکنن به هدفشون دارن میرسن

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
به نظرم مستقیما نباید بگین چرا میخوای زندگیم روخراب کنی ؟ چون فک میکنن به هدفشون دارن میرسن

نه اتفاقا خودشو جمع کرده سال اول زندگیم و داغون کردن بعد اون جوابشونو دادن حق دخالت نداره چون میدونه جوابشو میدم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جاریتو خفه کن😁

بزار زنگ بزن تا خسته بشه باورت نمیشه صب زنگ میزنه مادرشوهرم میگه ناهار چی داری میگه مثلا قرمه سبزی گذاشتم یه ساعت بد زنگ میزنه میگه مادرجون یادت نرع زیر قابلنه رو خاموش کنی 

برام اهمیت نداره از ادم چابلوس بدم میاد

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یعنی واقعاباسیاست میشه شوهروسمت خودمون بکشیم منظورم این نیست که مثلاازخانوادش جداش کنیم ولی حداقل حر ...

اره عزیزم چرا نمیشه...

زبوووونه هر جور بچرخونی میچرخه میگن زبون خوش مارو از لونه میکشه بیرون!!

حالا به نظرت سیاست و زبون چرب و نرم شوهر رو که یه ادمه و خوب و بد رو تشخیص میده نمیکشه سمت شما؟؟؟

من ۵ ساله با این روش زندگیم آرومه شوهرم عینه کوووه میمونه پشتم! حد و حریم هارو با همین روش ترسیم کردم براشون البته کلا خیلی اهل دخالتم نیستن کلی خوب بالاخره مادرشوهره دیگه!! با اون کارا بیخود زندگیتو فقط نابود میکنی اخه به شوهرت چرا غر میزنی عصبانیت نداره که! چرا اجازه میدی بهشون که فکر کنن میتونن عصبیت کنن؟؟؟ چرا نقطه ضعف میدی! ای خدددا

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵

دیروز بانامزدم دعوام شدگف زبونتو کوتاه کن گفتم اره جون خودت فرداپس فردا مادرت یابقیه خونوادتون بهم حرفی بزنن لال مونی بگیرم اونم گف گوه میخورن کسی بهت حرفی بزنه خودم زبون دارم جوابشون روبدم لال نیستم لازم نیست توخودتو ادم بده کنی

البته همش ازاینه که ازهمین دوران نامزدیم همیشه به مادرش زنگ میزنم همیشه بهترینو براش میخام البته ازسیاسته هیچکس نادرشوهرشو دوست نداره میخام بعدامشکلی پیش اومد نتونه بگه توبدی مادرم خوبه مادرش همیشه بد منو میگه پیشش ولی باورنمیکنع اگه باورهم کنه دعوامون میشه اخرش پشیمون میشه

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

آخه همسرمم پشت منه و میدونه خانوادش مقصرن ب منم میگه خودتم جوابشونو بده 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
عجب جاریییییییی

بیکاره اگر بیکار نبود اینجوری نمیکرد من که برام مهم نیست ولی هرکی از اقوام میبینم میگن چرا زنگ نمیزنی بهشون باید برا همه توضیح بدم جلو خودمم میگه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اره عزیزم چرا نمیشه... زبوووونه هر جور بچرخونی میچرخه میگن زبون خوش مارو از لونه میکشه بیرون!! حال ...

مادرمنم عین همینه بخدا منم دارم ازخودش یادمیگیرم یهم یادمیده میگه هیچی باعصبانیت ودادوفریادپیش نمیره بدترمیشه سعی کن بازبون خوش وباسیاست باش همیشه پیش شوهرت بهترینارو برای مادرش بخاه اونوقت مادرش هرکاری کنه اون باورنمیکنه

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
بله مادرتون درست میگه...

دارم سعی یکنم راهشو برم ولی متاسفانه زبون درازم وعصابم همچین اجازه ای نمیده خیلی عصبیم وزبون دراز مامانم نیگه باهمین زبون باید تومشتت نگهشون داره کل فامیلو😂😋😂😂😂

اره عزیزم چرا نمیشه... زبوووونه هر جور بچرخونی میچرخه میگن زبون خوش مارو از لونه میکشه بیرون!! حال ...

مرسی گلم بابت حرفای قشنگت ولی من هرچی سعی کنم بازم اوناسیاستشون بیشتره وبازم میکشن شوهرموسمت خودشون چرامن آخه یه ذره سیاست بلدنیستم  

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
دارم سعی یکنم راهشو برم ولی متاسفانه زبون درازم وعصابم همچین اجازه ای نمیده خیلی عصبیم وزبون دراز ما ...

به اعصابت مسلط باش😊

البته منم همیشه اروم نیستم به موقعش زبون درازم میشم😂

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706