2733
2734
عنوان

چرا بعضیا فکر کردن اینجوری جذابن😐😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 74 پست
آدمایی ک ب طرف مقابل عقاید و سلایقش احترام میذارن جذاب ترن⁦✌️⁩⁦✌️⁩

از نظر من هر عقیده و سلیقه ایی محترم نیست☺

کسی خودش شخصیتشو از چهار چوب احترام خارج کنه 

دیگه قابل احترام نیست☺☺

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
دقیقا منم اینجوریما  تو نگاه اول کسی سمتم نمیاد چون فکر میکنن خیلییی مغرورم  ولی بعد اون ...

بعضا همین صفت هایی که شمردی میشن خاص ترین انسان دنیا مثل عکس پروفایل من. هرچند خودم خیلی دلقکم😂😂

turk girl ملوسک ناناز و elim۷۳ سابق.     لطفا مهربون باشین.فمینیست بودن به معنی برتر بودن زن نیست به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکلیف ما که کم حرف هستیم و  دوستی نداریم و توی جمع بیشتر شنونده هستیم اما میخندیم چیه ؟ نچسب هستیم؟  

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2728

من همسرم برونگراس من درونگراهرکدوممون فکرمیکنیم طرف مقابلمون مشکل داره تو خودشه یاخیلی وراجه درصورتی که واقعاهیچکدوم به تنهایی مشکلی نداریم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
بعضی شخصیت درونگرا دارن و بعضیام تو هر جمعی حال کنن حرف میزنن هر کس یه جوره دیگه به این معنی نیست خو ...

ادم کااااااملا متوجه میشه کی داره خودشو میگیره و کی حرفی برای گفتن نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
معلومه زخم خوردی🤣👌 من خودم توی تواین برخوردا همینجوریم دست خودم نیسن چون ادم درونگرایی هستم و هیچ ...

نه زخم خورده نیستم 

بدم میاد ازشون 

یه جوری خودشونو میگیرن انگار چین 

حالا خدایی همچین پخیم نیستنا

من اصلا و ابدا با این جور ادما ارتباط نمیگیرم چه برسه بخوام ازشون زخمم بخورم

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2740

خوب خیلی بستگی به شخصیت آدم داره قطعا آدم مغرور و افاده ای که از قصد بی محلی میکنه رو میشه از کسی که درون گرا هست تشخیص داد

من خودم تو جمع شلوغ که زیاد کسی رو‌ نمیشناسم ساکت میشم ولی خوب تو جمع های دوستای خودم خیلی شوخم و پر حرف برعکس وقتی که بین غریبه هام و باید یکی رو چند بار ببینم تا یخم‌ وا بشه و خیلی زود صمیمی نمیشم 

ولی خوب اگه با شخصیت یکی‌ تو جمع حال کنم ممکنه زودترم باهاش ارتباط برقرار کنم 

هربار که تاپیک باکلاسی و چگونه باکلاس باشیم و ... زده میشه چند نفر چنین رفتارایی رو پیشنهاد میدن! خ ...

دقیقا😂

ادم کااااااملا متوجه میشه کی داره خودشو میگیره و کی حرفی برای گفتن نداره

اره 

اینایی که من میگم خودشونو میگیرن 

وگرنه کسی که اینا تو ذاتشه رو از صد کیلو متری میشه تشخیص داد

خوب هرکس یه مدلیه دیگه منم از ادمای وراج و لوده و دلقک  خوشم نمیاد همین که مزاحم همدیگه نشیم و به هم احترام بذاریم کافیه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

دقیق اینجوری نیسم ولی بیشتر به کارام میرسم

ن اینکه بخام کلاس بزارما نه

خیلیم خاکیم ، تو برهه زمانای مختلف خیلی ساده حسابم میکردن چقدر لطف کردم سواری گرفتن

تو سختی منو تگ کردن

تو خوشی نشناختن

خیلی سکوت میکنم و تو هرجمعی نمیرم مگر اینکه اون جمع پذیرای من باشه

رفیقم دارم یه دونس مشتی 

زودقضاوت نکن 

یه جاهایی رفتار طرف مقابل نتیجه رفتارهای ما با اوست.

بعد من تو جمع غریبه سریع نمیتونم خودمونی بشم چون هیچ شناختی ندارم ازشون ب این دلیل

ولی کاملا متین و با وقارم تو جمع

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°
2706