2737
2739
عنوان

چرا بعضیا فکر کردن اینجوری جذابن😐😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 74 پست

بعضی شخصیت درونگرا دارن و بعضیام تو هر جمعی حال کنن حرف میزنن هر کس یه جوره دیگه به این معنی نیست خودشونو میگیرن من خودم خیلی شوخ و خندانم خواهرام ولی اینجوری نیستن و معمولا ساکتن و البته هر دوتاشونم تحصیلات بالا و موقعیت اجتماعی خوبی دارن اصلا خودشونو نمیگیرن اخلاقشون اینجوریه 

من تو ظاهر اینجوری هستم ک همه میگم وایی چقد خودشو میگیره و فلان اما کافیه یکی ی حرفی باهام بزنه دیگ انگار منتظر بودما میشینم کلی حرف میزنم باطرف ک میگ واقعا ظاهرت ترسناکه اما اینجور نیستی

دلیله اینک اینجوری شدم برا ظاهرم اینه خیلی از ادما ضربه خوردم الان ادما نیان سمتم سمتشون نمیرم 

🕯🐨🌱♻️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من اصلا نمیتونم اینطوری باشم  یعنی دو س بار خواستم متین باشم چون حالت صورتم طوریه ک انگار ...

دقیقا منم اینجوریما 

تو نگاه اول کسی سمتم نمیاد چون فکر میکنن خیلییی مغرورم 

ولی بعد اون عین این دلقکا روم حساب باز میکنن 

وقتی خدا اسکل بودنو تقسیم کرده بین بنده هاش من اول صف بودم😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2728

شایدواقعامدلشون اینطوریه من خودمم بکشم نمیتونم بشینم باکسی زیادحرف بزنم اصلا نمیتونم زیادحرف بزنم خودمو نمیگیرم واقعااخلاقم اینطوری

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
منم دوستای کمی دارم و زیاد نمی خندم😐

دقیقا بعضیام واقعا خودشونو نمیگیرن یا مغرور نیستن ولی این مدلین.. دوست کم دارن و کم حرفن سرشون به کار خودشونه🤦🏻‍♀️

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
سلام سلااام

در جواب تاپیکت بگم

ی سری آدما مث این سرامیکی ها چند رنگن

ی سری مث گرانیتی ها دو رو عن

ی سری مث چدن نچسبن

ی سری مث روی زود خراب میشن

دنبال پیرکس ها باش

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2740
من تو ظاهر اینجوری هستم ک همه میگم وایی چقد خودشو میگیره و فلان اما کافیه یکی ی حرفی باهام بزنه دیگ ...

درستشم همینه به نظرم 

من با وجود اینکه حالا ضربه هم نخوردم اما هیچ وقت سمت کسی نرفتم 

ولی اومدن طرفم خودمو براشون نگرفتم

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
در جواب تاپیکت بگم ی سری آدما مث این سرامیکی ها چند رنگن ی سری مث گرانیتی ها دو رو عن ی سری مث چد ...

دورو بریای من همه آهن قرازن😞

دقیقا منم اینجوریما  تو نگاه اول کسی سمتم نمیاد چون فکر میکنن خیلییی مغرورم  ولی بعد اون ...

😂😂😂😂عاشقتم ک 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
دقیقا بعضیام واقعا خودشونو نمیگیرن یا مغرور نیستن ولی این مدلین.. دوست کم دارن و کم حرفن سرشون به کا ...

حالا اگه زیاد بگیم پ‌بخندیم هم یه عده میگن سبکین😐

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
چس کنشونو میزنن ب برق بلکه فرجی بشه

چه پرنگو پر محتوا😂😂😂😂

2706