2733
2734
عنوان

چرا بعضیا فکر کردن اینجوری جذابن😐😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 74 پست
منم اینجوریم  واقعا نمیتونم با کسی گرم بگیرم  دلم میخاد برم جلو و باهاشون هم صحبت بشم ول ...

من خودم وقتی وارد جمعی میشم چون خیلی قیافم به ادمای مغرور می زنه 

شنیدم بعضیا گفتن جوری خودشو میگیره انگار همزاد انجلینا جولیه😂😂😂😂

ولی خب اینجوری نبوده و وقتی با کسی ارتباط میگیرم می فهمه که اشتباه فکر کرده...

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

من همین مدلم که اسی گفت ولی بخدا خودمو نمیگیرم اخلاقم همینه زیاد با کسی قاطی نمیشم و زیادم حرف نمیزنم ولی بیشعور نیستم چرا فکر نیکنید هرکسی کم حرف و ساکت باشه خودشو میگیره؟

و خدایی که به شدت کافیست.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چخ ربطی داره من قیافم جوریه که میگن خودتو مگیری ولی اصلن اینطوری نیس کلا حس وحال اینوندارم باکسی گرم بگیرم وحرف بزنم سعی میکنم بیشترتوخودم باشم ودوست صمیمی هم ندارم قبلن داشتم الان ازهم خیلی دورشدیم ادمی هستم که اجتماعی نیس باکسی جوش نمیخوره ولی افاده ای هم نیستم باهرکس درحدسلام واحوالپرسی میگم بقیشم میشینم بیشترگوش میدم

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
2728
خوب هرکس یه مدلیه دیگه منم از ادمای وراج و لوده و دلقک  خوشم نمیاد همین که مزاحم همدیگه نشیم و ...

آفرین عزیزم

هروقت پستای شما رو میخونم یاد این شعر میفتم:

کم گوی و گزیده گوی چون در

تا ز اندک تو جهان شود پر 👏👏👏

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
من همین مدلم که اسی گفت ولی بخدا خودمو نمیگیرم اخلاقم همینه زیاد با کسی قاطی نمیشم و زیادم حرف نمیزن ...

ایا من گفتم انسان های کم حرف خودشان را میگیرنند😶😐؟

عزیزم کامل اخلاقیاتشونو توضیح دادم پست اول 

اینم گفتم که اون کسی که اخلاقش اینه فرق میکنه با اون کسی که داره ادا در میاره

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
من دوسشون دارم ، اخه واقعا هم جذابن ، رمانی ام نیست رفتارشون همینطوریه. اونایی که اداشونو در میارن ...

من بحثم سر اوناس که ادا در میارن

ایا من گفتم انسان های کم حرف خودشان را میگیرنند😶😐؟ عزیزم کامل اخلاقیاتشونو توضیح دادم پست اول&nbs ...

نه واقعا ادا ندا ندارم من فقط آرووم و کم حرفم و زیاد با اطرافیانم قاطی نمیشم 

و خدایی که به شدت کافیست.......
2740
من بحثم سر اوناس که ادا در میارن

شاید واقعا ادا در نمیارن. دیدین چند مورد همین الان اومدن گفتن اینطورین و بقیه بد قضاوتشون میکنن

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
آفرین عزیزم هروقت پستای شما رو میخونم یاد این شعر میفتم: کم گوی و گزیده گوی چون در تا ز اندک تو ج ...

😘😘😘😘

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
تکلیف ما که کم حرف هستیم و  دوستی نداریم و توی جمع بیشتر شنونده هستیم اما میخندیم چیه ؟ نچسب هس ...

کم حرف کم حرفم خوب نیستا 

همونجور که حراف وراجم خوب نیست ...

اخه یکم رابطه اجتماعی کسیو نکشته که...

بعضیا هستن خیلی ساکتو مظلوم یه گوشه میشینن فقط گوش می دنو گهگاهیم میخندن به نظرم اونام خوب نیستن ...

ادم که نمیشه اینقدر خجالتی!

ولی خوب بعضیام اینقدررر حرف می زنن خستت می کنن😂

باید بگم من ادم نچسبیم

با کسی حرف نمیزنم خونه کسی نمیرم تاازم نپرسن جواب نمیدم خلاصه  هم جواب میدم

دوست صمیمی هم ندارم

تنها کسی ک ساعتها باهاش ساعتها حرف میزنم باهاش میرم بیرون مادرمه 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
باید بگم من ادم نچسبیم با کسی حرف نمیزنم خونه کسی نمیرم تاازم نپرسن جواب نمیدم خلاصه  هم جواب ...

عزیزم شما اخلاقت اینه بحثتون جداست!

من بحثم سر اوناس که کاملللل مشخصه ادا در میارن

عزیزم شما اخلاقت اینه بحثتون جداست! من بحثم سر اوناس که کاملللل مشخصه ادا در میارن

اونا ک اره

حالا فک‌کن به این شخصیت من ی چهره کاملا جدیم اضافه کن

هرکی منو میبینه جرات نمیکه از سلام اونور تر بره حتی محل کارمم همه منو خانوم فلانی صدا میکردن درحالی ک بقیه هم دیگه رو بااسم کوچیک صدا میکردن....

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
اره دقیقا ،من تا این حد که اسی گفت نیستم اما کلا تو جمع نمیتونم با هر کسی ارتباط بگیرم خیلی سختمه ،ا ...

میدونم. خودم دوستام انگشت شمارن. اهل پز نیستم اما به خاطر موقعیت زندگیم خیلیام الکی خواستن بم نزدیک شن. کلا با همه نمیجوشم.

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2706