2737
2734
عنوان

نه تعطیل میکنن نه کاری میکنن همه کرونا گرفتن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2810 بازدید | 187 پست
چطور چکار کردی

همه کارایی که لازم بود برای پیشگیری انجام دادم.

بعدش رفتم سراغ پایان نامم و کارای عقب مونده رو انجام دادم.

بعدش ویدیو ها و کتابهایی در مورد انواع سرمایه گزاری خوندم.

بعد ماسکهای مختلف برای سلامت و زیبایی پوست و مو استفاده کردم.

الآن میخوام کتابای مربوط به روانشناسی بخونم.

بعدشم برای آزمون استخدامی آماده میشم

بابا چین چیه اینا همه دست ساز دولت های بزرگ تر از چینه شک نکنید که واکسن هم دارن گذاشتن به موقع وقتی ...

بله کار چین هست...مخاست اعتراضات چن ماهشونو بخابونه

ایرانم مخاست چی ا رو گرون کنه کرونا رو اورد تا ملت از ترس کرونا نریزن تو خیابونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره میدونم. به ما نگفتن این کارارو کردن، یواشکی کردن!!!!  دو روز نمیتونن آروم بشینن حوصله  ...

ماسک خیلی موثره برادر من تو قلب کروناست شکر خدا نگرفته چون سر کار همش ماسک داره

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2731
ی عده در حال مراسم نامزدی خودمونی گرفتنن😒😒

اره اصلا نمیفهمن مثل فامیل وخانواده همسرم البته هیچکدوم هم تاامروز کرونا نگرفتن کروناهم ازاونا میترسه

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
خیلی جالبه که شوهرم کرونا رو بهونه کرده که نرم خونه بابام که مبادا از اونجا بگیریم در حالیکه ۶نفرهست ...

شوهرها هم این وسط خل شدن اکثرا خانواده خودشون نه ناقلن نه مریض

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740
یعنی اطلاعات ژنتیکی ویروس رو تغییر بدن وقتی اطلاعات ژنتیکی تغییر کنه عملکرد ویروس هم تاحدودی تغییر م ...

یعنی منظورتون اینه که این ویروس دست ساز انسان نیست و بطور خود جوش به وجود اومده؟

۶ماهه خونه بابام نرفتم کل بیرون رفتنم شده اشغال بزارم دم در شوهرم بااینکه خیلی رعایت میکرد گرفت بچه ...

باغضب خدا موافقم یه نوع بلاهست واقعا خدارو گناه واون دنیارو یادمون رفته

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
شوهرها هم این وسط خل شدن اکثرا خانواده خودشون نه ناقلن نه مریض

دقیقا آخه شوهر من از خداشه من نرم خونه بابام در حالیکه پسر کوچیکم گرفت بستری شد مجبور شدم پسر بزرگم و بزارم خونه بابام ۵روز اونجا موندخون از دماغشم نیومد ولی تو خونه خودم شوهرم از برادر شوهرم وبچه هام از شوهرم گرفتن 

دقیقا آخه شوهر من از خداشه من نرم خونه بابام در حالیکه پسر کوچیکم گرفت بستری شد مجبور شدم پسر بزرگم ...

به سوهرت بگو کرونا پیش شما خانوادتا باید لنگ بندازه!!بگو در این شکی نیست  که ما هممون ناقلیم و خانوادمو مریض میکنیم!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘