2737
2734
عنوان

نه تعطیل میکنن نه کاری میکنن همه کرونا گرفتن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2810 بازدید | 187 پست
اصلا مردم یه پا شیاد و حقه باز و کافر شدن به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد

بله واقعا ازوقتی رو ....اومد کشورمون ازهمه جهات نابود کرد

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
یعنی منظورتون اینه که این ویروس دست ساز انسان نیست و بطور خود جوش به وجود اومده؟

این ویروس در طبیعت بوده واز حیوان به انسان واز انسان به حیوان منتقل میشه،متاسفانه به دلیل انتقال از حیوان به انسان وگسترش بین انسان ها این فاجعه به وجود اومده البته این ویروس توانایی جهش بالای ژنومی داره دایما خودش رو تغییر می ده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماسک خیلی موثره برادر من تو قلب کروناست شکر خدا نگرفته چون سر کار همش ماسک داره

درسته خیلی مؤثره ولی بازم صدرصد نیست مثلا ۸۰٪  جلوگیری میکنه، حواستون نباشه دستتون آلوده بشه بعد بزنید به دهنتون وقتی ماسکو برمیدارین بازم امکان آلودگی هست. یا اگه یکی خیلی نزدیک عطسه کنه ممکنه ذرات خیلی ریز رد بشه. البته باید همه بزنن ولی  به نظرم بازم کارای غیرضروری و تماس باید کم بشه حتی با ماسک. 

درسته خیلی مؤثره ولی بازم صدرصد نیست مثلا ۸۰٪  جلوگیری میکنه، حواستون نباشه دستتون آلوده بشه بع ...

باید اول دستها رو شست بعد ماسک رو دراورد همش باید خودشو ادم بپاد😭😭

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740
کی رد کرده ؟!حتما چینی ها یدونه اطلاعات درست به بهداشت جهانی محض رضای خدا ندادن ،هرچی گفته بودن دروغ ...

آره دربه درهای کثافت الانم طاعون خیارکی دارن

پسرم ❤❤😍😍😘😘
کجا گرفتن باز تالار بازه ؟؟؟

تو باغ شخصی 200 تا هم مهمون

ما نرفتیم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
کی رد کرده ؟!حتما چینی ها یدونه اطلاعات درست به بهداشت جهانی محض رضای خدا ندادن ،هرچی گفته بودن دروغ ...

اره ابنو منم شنیدم، که هم امار مرگشون کاملا دروغ بوده هم تمام فیلمایی که پخش کردن از ساختن بیمارستان های سه روزه