2737
2739
عنوان

نه تعطیل میکنن نه کاری میکنن همه کرونا گرفتن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2810 بازدید | 187 پست

بچه ها واقعا شرایط سختیه

الان مادر من نمیره از خونه بیرون ولی برادرم مجبوره بره سره کار و بعدش بیاد خونه

پدرم مسنه و درگیر سرطان ما دقییییقا از اسفند تو بیمارستان و مطب دکتریم

مطب که میریم کیپ تا کیپ آدم هست حالا میریم بیرون وقتی که نوبتمون شد زنگ میزنه ولی میگم هیچ چاره ای نداریم 

برای همینه که ممکنه خیلیا رعایت کنن ولی باز بگیرن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما از اول قرنطینه بودیم ولی مادرشوهرم دوشب اومد خونمون موند و شد آنچه نباید میشد.....

😭😭😭😱مردشور مادرشوهرها رو ببرم که این ۴ ماه همش اصرار داشتن برای رفت و امد

پسرم ❤❤😍😍😘😘
برو تاریخو بخون نصف این بیماری های همه گیر که دنیارو گرفته از چین اومده الانم که باز طاعون خیارکی تو ...

چه دلیل منطقی  و محکمی😂

من بحثم راجع به کرونا بوده و اینکه تاریخ اصلا دلیل علمی محسوب نمیشه. هر کی تاریخو از دید خودش مینویسه

2731
نظراتتونو میخونم وحشت میکنم. یعنی زیادم بیرون نرفتین باز کرونا گرفتین؟ حالا مامان بابای من تو این او ...

واقعا الان خونه رنگ کردن واجب نیست،کافی یکی از اونایی که میان خونه ناقل باشن این یعنی امکان ابتلا خانوادت خیلی بالا می ره

۶ماهه خونه بابام نرفتم کل بیرون رفتنم شده اشغال بزارم دم در شوهرم بااینکه خیلی رعایت میکرد گرفت بچه هامم گرفتن تو اپارتمانمون ۹نفریم ۶تامون گرفتن فقط منو مادرشوهرم و خواهرشوهرم نگرفتیم خدا به بچه هام رحم کرده که تا حالا من نگرفتم چون اگه من بگیرم هیچ کس نیست بهشون برسه خونه بابامم نمیتونم بدم چون اونا میگیرن فقط خدا به دادمون برسه این کرونا فقط و فقط غضب خداست 

من هم با این همه رعایت و ماسک و دستکش و ضدعفونی تستم مثبت شده ، الان ۸ روزه داغونم  همسرم هم ک ...

هر کی بره کوروش و رفاه اینطور میشه😭😭

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740
واقعا الان خونه رنگ کردن واجب نیست،کافی یکی از اونایی که میان خونه ناقل باشن این یعنی امکان ابتلا خا ...

آره میدونم. به ما نگفتن این کارارو کردن، یواشکی کردن!!!!  دو روز نمیتونن آروم بشینن حوصله شون سر میره 😑 بعدم میگن ماسک میزنیم. ولی ماسکم تا به حدی مراقبت میکنه صددرصدر نیست 😓