2733
2739
عنوان

چند روزی هست بی اعصابم دیشب با همسرم بحثم شد حسابی

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 56 پست
زنابی اعصاب وبی محبت شدن اون وقت میگن چرامردا بیرون دنبال محبتن ازکله صبح همه تایپیک دعوای دیشب باشو ...

حرفتونو قبول ندارم با عرض معذرت من همه جوره چرخ خونه رو گردوندم

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالا شاید یادش رفته ،من یه موضوع 1000 بار به شوهرم یاداوری میکنم ،آخرش هم یادش میره

آخه حتی برای پول هم. پولی که تو جیب من نمیره و خرج شهریه و قسطه و خرج خونه   1000 بار بهش میگید

2742
ممنون عزیزم از راهنماییت . منم بهش محبت میکنم .میدونم کارش این روزا زیاده همه جوره بهش مشاوره میدم و ...

میدونم شاغل بودن به کارای خونه وهمسررسیدن سخته ولی عزیز شما وهم شوهرشما داره برای زندگیه بهترتلاش میکحید توخلوتت باهمسر باهاش صحبت کن بامحبت خیلی درموردحساب کتاب وکارهم باهش صحبت نکن همه روبزارین پشت اتاق خواب مرداعاشق زنان شلوغ وبااحساس وداغ تورابطه جنسین معذرت میخوام صددرصدشوهرتون هم منتظر محبت شماهستن یخ این احساس بدروبشکون زن مدیرخونه هست وبایدسیاستش توهمه امورززندگی بالاباشه تواقتصادخونه توروابط فرزندوهمسروازهمه مهمتررابطه زناشویی بخدااینقدزندگی قشنگ میشه ببین شوهرت چقدبااحساس میشه تشنه اومدن خونه میشه ببین بعدچقدبهت توجه میکنه وزندگیتون قشنگ میشه 

اسی جان چقدر نازک نارنجی هستی؟؟ از این بحثها و حرفها روزی صدبار تو اکثر خونه ها اتفاق میوفته. آدم ک ...

من اعصابم به خاطر این خرد نشده که . ناراحتم و روم تاثیر گذاشته و حساس شدم.

میدونم شاغل بودن به کارای خونه وهمسررسیدن سخته ولی عزیز شما وهم شوهرشما داره برای زندگیه بهترتلاش می ...

ممنون که اینقدر با حوصله جواب میدید. به نظرتون بهتر نیست برای یه مدت کاروکناربزارم شاید یه کم حالم بهتر شه و زنانه تر رفتارکنم.؟

2738
ممنون که اینقدر با حوصله جواب میدید. به نظرتون بهتر نیست برای یه مدت کاروکناربزارم شاید یه کم حالم ب ...

کارتون چی هست ؟خیلی ازخانومها کارمندن مدیرت کن احساساتتو به خودت برس هم روحی هم ازظاهر...حساس شدی خوراکیای باطبع گرم بخورارزوی موفقییت دارم براتون

کارتون چی هست ؟خیلی ازخانومها کارمندن مدیرت کن احساساتتو به خودت برس هم روحی هم ازظاهر...حساس شدی خو ...

ممنون از شما

ممنون از همگی دوستان به خاطر محبت ها و حرف های خوبتون و گاهی حرف هایی که پذیرشش سخته ولی من سعی به پذیرشش دارم.